Bez kategoriiKONCERTYNEWSPOLECANEWYDARZENIA

KK’s Priest na jedynym koncercie w Polsce!

Zespół legendarnego K.K. Downinga zagra 13 lipcaw krakowskim Kwadracie. Supportem będzie Dieth.

Judas Priest nigdy za wiele – jeśli w jednym zespole mamy K.K. Downinga oraz Tima „Rippera” Owensa, który śpiewał na „Jugulator” czy „Demolition”, lepiej być nie może. KK’s Priest promuje wydane w 2023 roku „The Sinner Rides Again”. Supportujące Dieth podbija świat z zeszłorocznym „To Hell and Back”.

Informujemy, że w związku z odwołaniem koncertu zespołu we Wrocławiu, wszystkie zakupione bilety podlegają zwrotowi i nie będą honorowane na wydarzeniu w Krakowie. Szczegółowe informacje dotyczące zmiany lokalizacji koncertu i jego promotora znajdują się w oświadczeniu poniżej.

Oświadczenie Metal Mind Productions:
“Z przykrością informujemy, że musieliśmy zrezygnować z organizacji koncertu KK Priest, zaplanowanego na 13 lipca 2024 roku w klubie A2 we Wrocławiu. Koncert zorganizuje zastępczo firma Knock Out Productions. Wydarzenie odbędzie się w tym samym terminie, ale w zmienionej lokalizacji:

13 lipca 2024 roku
Kraków @ Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

W celu otrzymania zwrotu środków za bilety na wydarzenie we Wrocławiu, prosimy o bezpośredni kontakt z bileterią, w której dokonano zakupu. Zakupione bilety nie będą ważne na koncercie w Krakowie!

Bilety na koncert w Krakowie są już dostępne na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)

KK’S PRIEST (Wielka Brytania) heavy metal:
KK’s Priest to nie tylko wejście K.K. Downinga w świat solowej działalności na metalowym gruncie. To także pojednanie z Timem „Ripperem” Owensem, który w latach 90. i zerowych frontował Judas Priest. W przypadku obu artystów widać, że zgoda buduje, bo płyty KK’s Priest koszą równo – jeśli szukacie idealnie przyrządzonego heavy metalu, trafiliście pod właściwy adres. Znajdziecie tu epicką atmosferę, tonę twardzielskich riffów – wystrzeliwanych jeden po drugim – klasycznie metalowe galopady, oczywiście świetny wokal i refreny stworzone do skandowania z całym zespołem. Jak do tej pory grupa zaprezentowała światu dwa krążki, jeden lepszy od drugiego, wypełnione po brzegi hitami. Zresztą… czy jest się czemu dziwić? Mowa o projekcie człowieka odpowiedzialnego za riffy z klasyków rzędu „British Steel”, „Defenders of the Faith” czy „Screaming for Vengeance”. Jak mu nie ufać?

DIETH (International) death/thrash metal:
Co się stanie, gdy wrzucimy na pokład wieloletniego członka Megadeth, perkusistę mającego w CV choćby Decapitated i gitarzystę Entombed A.D.? Odpowiadamy – same dobroci. Dieth miesza najlepsze cechy death i thrash metalu, powalając nie tylko agresją, lecz i doświadczeniem. Ojciec projektu, Dave Ellefson, proponuje jak zawsze zgrabne oraz chłoszczące linie basu. Guilherme Miranda dysponuje piorunującym rykiem i odpowiednio surowymi riffami. Michał Łysejko z kolei bezproblemowo niesie to wszystko na swoich barkach od strony rytmicznej. Tercet spisuje się świetnie i w studiu, i na żywo.

Kiedy: 13 lipca (sobota) 2024
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 149 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie)