KONCERTYNEWSPOLECANEPOLECANE NEWSWYDARZENIA

The Treatment supportem Alient Ant Farm i CKY!

The Treatment żyją i oddychają rockiem. Zobaczycie ich już 27 października w warszawskiej Proximie i dzień później w Krakowie, w Kwadracie.

Tytuł ich najnowszej płyty mówi właściwie wszystko. Tegoroczne „Wake Up the Neighbourhood” stanowi esencję stylu The Treatment. Co się na niego składa? Rock w formie spreparowanej pod dziką imprezę. Gitarowe harmonijne duety szaleją w najlepsze, dziarskie riffy pojawiają się właściwie w każdym numerze, a cała ta hard’n’heavy energia ma w sobie silnie odciśnięty pierwiastek glamowy. Oni roztańczą was do nieprzytomności.

Sprzedaż biletów na obydwa koncerty trwa na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie) oraz w sieci eBilet.

ALIEN ANT FARM (USA) alt-metal, alt-rock:
Zadebiutowali płytą “Greatest Hits”, choć największe hity powstały dwa lata później, na przełomowym “ANThology” z 2001 roku. To właśnie stamtąd pochodzi nieśmiertelny cover “Smooth Criminal” Michaela Jacksona (który na YouTube ma ponad 300 milionów odsłon), ale i inne wyśmienite hity osadzone gdzieś między funkowym luzem, nu-metalowym groovem i alt-rockowo melodyjnym sznytem. Alien Ant Farm jednak nie zawsze mieli łatwo, zmagali się z licznymi kryzysami, lecz najnowszy album pokazuje, że obecnie dobra energia jest zdecydowanie po ich stronie. Jeśli chcecie przypomnieć sobie, jak to było w latach dwutysięcznych i usłyszeć zespół, który pamięta o swojej przeszłości, a jednocześnie w niej nie grzęźnie, musicie stawić się na tym koncercie.

CKY (USA) alt-rock, alt-metal:
Swego czasu ulubieńcy dużej części fanów serii “Jackass”, obecnie wciąż w wysokiej formie i wciąż z humorem pełniącym funkcję ich orędzia. Amerykańskie CKY na żywo zagwarantuje wam mnóstwo dobrej zabawy, ubierając intensywne śmieszkowanie w szaty świetnej rockowo-metalowej alternatywy. I to ze stonerowymi smaczkami tu czy tam. Zobaczycie ich koncert i od razu staniecie się weselsi.

THE TREATMENT (Wielka Brytania) hard rock:
The Treatment uleczą was ze wszystkich trosk i smutków swoim wysokooktanowym hard rockiem z heavymetalowo-glamową polewą. Zresztą, robią to i tak już od kilkunastu lat na każdym z sześciu albumów. Polecamy ten najnowszy, z tego roku – „Wake Up the Neighbourhood”.

Kiedy: 27 października (niedziela) 2024
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99A
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 28 października (poniedziałek) 2024
Gdzie: Kraków @ Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na: Sklep Knock Out (druki kolekcjonerskie), eBilet