HELIOSKINO

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza 24-31.07.2020

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Wielkimi krokami zbliża się piątek, piąteczek, piątunio… a wraz z nim premiery, na które już dziś warto zarezerwować czas i kupić bilety! Rodziny z pewnością będą się świetnie bawić podczas seansów pozytywnej nowości „Scooby-Doo!” oraz wesołej animacji „Turu. W pogoni za sławą”. W ramach cyklu „Hity za 10!” Helios zaprezentuje oscarowy hit „Narodziny gwiazdy” oraz horror „Niewidzialny człowiek”. „Polowanie” – kolejna propozycja dla starszych kinomanów – to natomiast przerażająca wizja amerykańskiego koszmaru, która zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów…

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej młodzi widzowie poznają nowe wątki, dotyczące pochodzenia tego uroczego psiaka. „Scooby-Doo!” udowodni, że z przyjaciółmi jest zawsze raźniej! Animacja przedstawia początki wieloletniej znajomości Scooby’ego i Kudłatego oraz historię powstania słynnej Tajemniczej Spółki. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang staną
w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania!

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem
z kurnika! Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę… 

Thriller „Polowanie” to premierowa propozycja dla starszych kinomanów. Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu, którym okazuje się być tytułowe polowanie na zwykłych ludzi. Film twórców „Uciekaj!” i „Nocy oczyszczenia” z pewnością spełni oczekiwania fanów mocnych wrażeń!

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Współczesna przerażająca opowieść o obsesji – horror „Niewidzialny człowiek” – sprawi, że będzie można uwierzyć, iż to, czego nie widać, może zranić… Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym naukowcem, Cecilia Kass ucieka od swego męża, by ukryć się w domu siostry oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości. Kiedy jej mąż popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Na ekrany kin Helios powraca także film „Narodziny gwiazdy” – porywający debiut reżyserski Bradleya Coopera, który jednocześnie wciela się w rolę upadającego gwiazdora muzyki country, partneruje mu znakomita Lady Gaga. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy jej kariera w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą… Film ten będzie dostępny także w ramach nowości w kinach Helios – Seansu Prywatnego!

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz możliwość zakupu biletów dostępne są na stronie www.helios.pl. Sieć zaprasza do skorzystania z najnowszej oferty: „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym seansem (oszczędność do 8 złotych) oraz na wtorkowe seanse (tylko 14,90 zł). Do zobaczenia w kinach Helios!

Kino Kobiet w Heliosie wraca po przerwie!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film dobrany z myślą o żeńskiej widowni. Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla Pań, sprawia, że kobiece serca naprawdę biją mocniej! Szczegółowe informacje oraz bilety na lipcowe seanse dostępne są na stronie: https://www.helios.pl/27,Dabrowa-Gornicza/KinoKobiet/ oraz w kasach kin Helios.

 

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Maraton Horroró w kinie Helios Pogoria

Nocne Maratony Filmowe zapraszają, pełną strachu ucztę filmową! Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema przerażającymi horrorami. Na początek pierwszy polski slasher – W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT. Po krótkiej przerwie powrót porcelanowej lalki w filmie BRAHMS: THE BOY II. Dla najwytrwalszych deser w postaci dwóch mocnych horrorów WIĘZIEŃ ZERO oraz FURIE. Mroczny las, nawiedzone lalki, przerażające eksperymenty oraz niebezpieczne gry… Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Bilety zakupione na Maraton Horrorów 13 marca będą obowiązywać 24 lipca.

Start: 24.07.2020, godz. 23.00

Zagramy:

  • W lesie dziś nie zaśnie nikt
  • Brahms: The Boy II
  • Więzień Zero
  • Furie  (PREMIERA!)

Ceny biletów:

  • 8 dni+ do maratonu: 29 zł
  • 1 – 7 dni do maratonu: 33 zł
  • W dniu maratonu: 37 zł

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych „Dolewka Pepsi gratis” aż do odwołania.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.