NEWS

Zmiany w trasie Vader.

Sytuacja epidemiologiczna w jakiej przyszło nam żyć i pracować jest sporym utrudnieniem dla wszystkich – również dla organizatorów koncertów i całej branży artystycznej. Niestety, zaplanowana na wrzesień trasa Blitz MMXX: Pandemic Madness z udziałem Vader, Marduk i Ragehammer nie może odbyć się w pierwotnie zaplanowanym kształcie.

Główny powód jest oczywiście znany, lecz tak naprawdę, jeśli wdać się w szczegóły, to borykamy się z problemem braku jednoznacznych wytycznych co do organizacji wydarzeń. Podczas gdy w innych branżach lockdown wyraźnie stopniał, koncerty na większą skalę nie zostały nadal unormowane.

Koncert w Poznaniu odbędzie się 24.09.2020, a nową lokalizacją jest FoodHall (w budynku starego dworca PKP). Tamtejsza przestrzeń pozwala nam na zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. Zakupione bilety zachowują ważność, ale można je zwrócić, jeśli nowy termin jest nieodpowiedni. Można również przebukować bilet z Gdańska/Łodzi/Lublina na koncert w Poznaniu.

Natomiast koncert w Warszawie został przeniesiony na Letnią Scenę Progresji, w którym będzie mogło Was uczestniczyć o wiele więcej niż w klubie.

Koncerty w Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Białymstoku i Lublinie zostały odwołane. W sprawie procedury zwrotu/przebukowania biletu każdy nabywca otrzyma e-mail od sprzedawcy biletu, a więc od:

  • Ticketos – w przypadku Gdańska, Łodzi, Lublina
  • Left Hand Sounds – w przypadku Gdańska, Łodzi, Lublina, jeśli bilet został zakupiony bezpośrednio przez stronę LHS
  • Eventim – w przypadku Krakowa, Białegostoku

Decyzję o ewentualnym przebukowaniu biletu zakupionego w Ticketos/Left Hand Sounds należy podjąć do 20.09. Po tym terminie środki zostaną zwrócone automatycznie.

Pamiętajcie, że koncerty będą się odbywały w obowiązującym rygorze sanitarnym!

Pandemic Madness Tour 2020
VADER, MARDUK, Ragehammer

24.09. Poznań – FoodHall*
25.09 Wrocław – A2
26.09 Zabrze – CK Wiatrak
27.09 Warszawa – Letnia Scena Progresji**

*koncert organizowany przez Left Hand Sounds
**koncert organizowany przez Klub Progresja