HELIOSKINO

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Nowy repertuar, czyli co nowego w kinach Helios

Początek września w sieci Helios zapowiada się niezwykle interesująco! W tym tygodniu na ekranach zadebiutuje najnowsza produkcja Patryka Vegi – „Pętla”. Ponadto wielbiciele mocnego kina będą mogli zobaczyć takie hity jak „Tenet”, „Nowi Mutanci” i „Zieja”, a miłośnicy animacji – kultowego „Scooby-Doo!” oraz „O czym marzą zwierzęta”. Helios przygotował również gratkę dla fanów znanego na całym świecie czarodzieja – emisje filmu „Harry Potter i Książę Półkrwi” w cenie tylko 10 zł, a także liczne seanse w ramach Projektów Specjalnych.

Patryk Vega powraca w charakterystycznym, szokującym stylu. „Pętla” to film zainspirowany tzw. aferą podkarpacką, czyli tysiącami kompromitujących nagrań z udziałem biznesmenów i polityków zarejestrowanych w sieci agencji towarzyskich. W rolach głównych wystąpili: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke oraz Piotr Stramowski.

Najnowszy film studia Marvel – „Nowi Mutanci”, to z jednej strony spin-off popularnej serii „X-Men”, a z drugiej – oryginalna opowieść o dorastaniu. W młodych mutantów, którzy dopiero odkrywają, kim są i jak zapanować nad swoimi mocami, wcielają młode gwiazdy doskonale znane wielbicielom głośnych filmów i seriali.

Na ekranach kin Helios zagości również długo wyczekiwany „Tenet” w reżyserii Christophera Nolana. W tym widowiskowym filmie akcji szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. W międzynarodowej obsadzie znaleźli się John David Washington, Robert Pattinson, Dimple Kapadia, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh.

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Biograficzny film „Zieja” jest epicką wędrówką przez historię Polski. Przewodnikiem tej opowieści jest charyzmatyczny ksiądz. Pełne dramatycznych wydarzeń związanych z polską historią XX wieku, są tłem do pokazania jego bezkompromisowej postawy moralnej.

Miłośnikom filmów familijnych Helios poleca „Scooby-Doo!”. W pierwszej kinowej animacji z tym wesołym psiakiem w roli głównej widzowie poznają nowe wątki dotyczące jego pochodzenia, a także zobaczą najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki.

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Podczas wizyt w kinie, rodziny będą mogły dowiedzieć się „O czym marzą zwierzęta”. Mała oposica Klara musi wyruszyć z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą w długą i trudną wędrówkę. Nie ma innej możliwości, jeśli zależy jej na zachowaniu klimatu, w którym da się żyć…

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

W ramach cyklu Helios dla Dzieci, 5 i 6 września sieć zaprasza familie na drugą część wyjątkowego i wzruszającego filmu o psiej miłości i wierności – „Był sobie pies 2”. Chociaż życie bywa czasem pomerdane, to wspólnie da się przezwyciężyć wszelkie kłopoty!

Do repertuaru powróci też kolejna część kultowej serii – „Harry Potter i Książę Półkrwi” (cykl „Hity za 10 złotych!”). Hogwart przestaje być – jak dawniej – bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta…

Ponadto, w pierwszy poniedziałek września, fani projektu Kino Konesera będą mogli zobaczyć dramat „Dolina Bogów” – artystyczną ucztę wykraczająca poza tradycyjny obraz filmowy, historię o bogach ukrytych w górach opartą na legendzie plemienia Navajo.

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

We wtorek (8 września), Helios poleca Złotą Kolekcję Filmową i dramat wojenny „Imperium Słońca” z 1987 roku. Szanghaj, II wojna światowa. Podczas okupacji miasta przez Japończyków 12-letni Jim, syn brytyjskich arystokratów, zostaje rozdzielony z rodziną i trafia do obozu dla internowanych…

Dwa dni później „Słodki koniec dnia” przeniesie widzów do małego włoskiego miasteczka Volterra (10 września, seans z polskimi napisami). Film w reżyserii Jacka Borcucha to historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia… 

10, 12 i 13 września, we wszystkich kinach sieci, w ramach limitowanych projekcji odbędą się pokazy najnowszego filmu „Break The Silence: The Movie” z udziałem słynnego południowokoreańskiego boysbandu BTS. Ta wyjątkowa produkcja, oprócz fragmentów koncertowych, zaprezentuje także wycinki z prywatnego życia wszystkich członków formacji. Fani mogą liczyć między innymi na zaskakujące wypowiedzi i nieznane fakty dzięki historiom, które jeszcze nigdy nie zostały opowiedziane.

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film dobrany z myślą o żeńskiej widowni. Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla Pań, sprawia, że kobiece serca naprawdę biją mocniej! Szczegółowe informacje oraz bilety na lipcowe seanse dostępne są na stronie: https://www.helios.pl/27,Dabrowa-Gornicza/KinoKobiet/oraz w kasach kin Helios.

 

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Szczegółowe informacje, aktualny repertuar, a także możliwość zakupu biletów online czekają na stronie www.helios.pl. Planując wizytę w kinie i kupując bilet wcześniej, kinomani mogą zaoszczędzić więcej. Do zobaczenia na seansach w kinach Helios!