HELIOSKINO

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Helios zaprasza na ekscytujące seanse filmowe!

W najbliższym tygodniu na ekranach królować będą znakomite premierowe produkcje, kino familijne oraz uwielbiane przez kinomanów seanse specjalne. Na widzów dorosłych czekają między innymi: najnowsza polska komedia z footballem w tle „Druga połowa”, nowy film w reżyserii Guya Ritchiego „Jeden gniewny człowiek”, horror „Ciche miejsce 2” czy blockbuster „Godzilla vs. Kong”. Dla rodzin Helios także przygotował wiele filmowych wrażeń! W repertuarze znalazły się między innymi: animacja „Krudowie 2: Nowa Era”, nowa produkcja Disneya „Cruella” oraz przedpremierowe pokazy filmu „Tom & Jerry”.

Druga połowa” to najnowsza komedia romantyczna z plejadą gwiazd. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość! Młoda lekarka spotyka przypadkiem tajemniczego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum…

Thriller „Jeden gniewny człowiek” opowiada historię kalifornijskiej firmy, zajmującej się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, która popada w coraz większe kłopoty… W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych,
a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H, milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach.

Horror „Ciche miejsce 2” przedstawia dalsze losy rodziny Abbottów, która po śmiertelnych wydarzeniach, jakie wydarzyły się w domu, teraz musi stawić czoła niebezpieczeństwom poza nim. Abbotowie wciąż próbują – w ciszy – przetrwać agresję tajemniczych stworzeń, które atakują, reagując na dźwięk. Wkrótce Abbotowie odkryją, że nie są one jedynym śmiertelnym zagrożeniem…

Godzilla vs. Kong” ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą
z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie!

Nowa produkcja Disneya przedstawia historię buntowniczych początków legendarnej Cruelli de Mon. Akcja filmu „Cruella” rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Pewnego dnia jej talent do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara® Emmę Thompson. Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą… Film będzie prezentowany także w ramach cyklu Kino Kobiet! Wszystkie stęsknione fanki projektu będą mogły ponownie cieszyć się licznymi atrakcjami oraz przeróżnymi konkursami.

Film „Krudowie 2: Nowa Era” to kontynuacja przeboju z 2013 roku. Najnowsza animacja rozpoczyna się w momencie gdy Krudowie zdają sobie sprawę z tego, że potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina!

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

Podczas najbliższego weekendu (4-5 czerwca) odbędą się także pokazy przedpremierowe filmu „Tom & Jerry”. Jeden z najbardziej uwielbianych duetów w historii powraca w fantastycznym stylu w filmie Tima Story’ego. Nowa wielkoekranowa przygoda tej dwójki kultowych bohaterów to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych postaci, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

Wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń Helios zaprasza także na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe! W piątek, 11 czerwca, wszystkie kina sieci wypełnią się obezwładniającym strachem, mrożącą krew w żyłach grozą i zjawiskami paranormalnymi… W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż trzy części kultowej serii horrorów „Obecność”.

Szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru dostępne są na stronie: www.helios.pl. Planując wizytę w kinie Helios i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić więcej. Do zobaczenia na seansach!