HELIOSKINO

Repertuar Helios Dąbrowa Górnicza

Helios zaprasza na ekscytujące seanse filmowe!

Najbliższe dni w kinach Helios będą naprawdę gorące – w repertuarze znajdą się bowiem znakomite produkcje dla rodzin, a także liczne pozycje dla fanów mocnych filmowych wrażeń. Wśród propozycji familijnych należy wymienić: animację „Krudowie 2: Nowa Era”, produkcję Disneya „Cruella” oraz bajkę „Tom & Jerry”. Podczas weekendu na ekranach zagoszczą także projekcje „Magiczne muzeum” z animacjami dla najmłodszych. Na widzów dorosłych czekają między innymi: nowy film Guya Ritchiego „Jeden gniewny człowiek”, horrory: „Ciche miejsce 2” oraz „Obecność 3: Na rozkaz diabła”, a także blockbuster „Godzilla vs. Kong”. Wielkie filmowe emocje gwarantowane!

Animacja „Krudowie 2: Nowa Era” rozpoczyna się w momencie gdy Krudowie zdają sobie sprawę
z tego, że potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza
w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina!

Akcja filmu „Cruella” rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Pewnego dnia jej talent do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara® Emmę Thompson. Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą…

Film „Tom & Jerry” przedstawia przygody jednego z najbardziej uwielbianych duetów w historii! Nowa wielkoekranowa przygoda tej dwójki kultowych bohaterów to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych postaci, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

W najbliższą sobotę i niedzielę (12 i 13 czerwca) odbędą się natomiast seanse animacji „Magiczne Muzeum”. Bajka opowiada o perypetiach Henrysia, jego psa i przyjaciółki Moniki. Na bohaterów czeka ważne zadanie, muszą uratować miasto przed złym Władcą Marionetek! Na małych kinomanów przed seansem czekać będą filmowe quizy i zagadki do rozwiązania!

Thriller „Jeden gniewny człowiek” opowiada historię firmy zajmującej się transportowaniem cennych ładunków, która popada w coraz większe kłopoty… W ciągu ostatnich miesięcy kilka konwojów zostało napadniętych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H, milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach.

Horror „Ciche miejsce 2” przedstawia dalsze losy rodziny Abbottów, która po śmiertelnych wydarzeniach, jakie wydarzyły się w domu, teraz musi stawić czoła niebezpieczeństwom poza nim. Abbotowie wciąż próbują – w ciszy – przetrwać agresję tajemniczych stworzeń, które atakują, reagując na dźwięk. Wkrótce rodzina odkrywa, że nie są one jedynym śmiertelnym zagrożeniem…

Obecność 3: Na rozkaz diabła” to natomiast budząca grozę historia nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia… Po raz pierwszy w historii podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona!

Wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń Helios zaprasza także na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe! 11 czerwca wszystkie kina sieci wypełnią się obezwładniającym strachem, mrożącą krew w żyłach grozą i zjawiskami paranormalnymi… W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż trzy części kultowej serii horrorów „Obecność”.

Godzilla vs. Kong” ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im młoda sierota, którą z Kongiem łączy silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie!

REPERTUAR HELIOS DĄBROWA GÓRNICZA

W poniedziałek, 14 czerwca w ramach cyklu Kino Konesera zaprezentowany zostanie thriller „Obraz Pożądania”. Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma wobec niego pewien plan… James pojawia się z tajemniczą Berenice,
z którą przeżywa właśnie namiętny romans. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, obiecując mu w zamian sławę i karierę!

Szczegóły dotyczące repertuaru dostępne są na stronie: www.helios.pl. Planując wizytę
w kinie Helios i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić więcej. Do zobaczenia na seansach!