NEWS

Iron Maiden w Polsce

Iron Maiden w Polsce! Zespół powróci do Europy podczas Legacy Of The Beast Tour! Koncert odbędzie się 24 lipca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Gościem specjalnym koncertu będzie Within Temptation, a zespołem otwierającym Lord Of The Lost. Iron Maiden bilety na koncert w Warszawie nadal w sprzedaży!

Iron Maiden koncerty Legacy Of The Beast Tour

Z przykrością informujemy, że koncert Iron Maiden zaplanowany na 11 czerwca 2021 roku zostaje przełożony z powodu utrzymujących się obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. W ramach trasy Legacy Of The Beast zespół zagra koncert w Polsce 24 lipca 2022. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Menedżer zespołu Rod Smallwood komentuje:

„Oczywiście zespół jest bardzo rozczarowany. Drugie lato bez trasy koncertowej Legacy jest bardzo trudne do zniesienia. Zespół przesyła wszystkim najlepsze życzenia, doskonale wiedząc, że Wy, fani, czujecie to samo. Jak wszyscy wiemy, realnie nie ma żadnej alternatywy, więc wykorzystamy ten czas przygotowując się do niezapomnianej i jeszcze bardziej spektakularnej trasy Legacy w przyszłym roku, obiecujemy! Do tego czasu bądźcie bezpieczny i odpowiedzialni.”

Koncert pierwotnie miał odbyć się 5 lipca 2020 roku oraz 11 czerwca 2021 roku, jednak z powodu trwających ograniczeń w związku z pandemią COVID-19 został przełożony termin koncertu na 24 lipca 2022 roku.