KONCERTYNEWS

Ed Sheeran ogłasza trasę  „+ – = ÷ x TOUR” na rok 2022!

Ed Sheeran zagra w Polsce dwa koncerty! Piosenkarz znany z takich przebojów jak „Shape of You”, „Perfect” czy „Bad Habits” w 2022 roku rusza w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, Irlandii, Europie Środkowej i Skandynawii. Z powodu dużego zainteresowania koncertem Sheerana w Warszawie zorganizowane zostaną dwa koncerty

Ed Sheeran zagra dwa koncerty w Polsce! Zainteresowanie biletami na koncert artysty w Warszawie było tak duże, że organizatorzy ogłosili drugi termin. Sheeran Polskę odwiedził po raz pierwszy w sierpniu 2018 roku. Dał wtedy również dwa niezapomniane występy na Stadionie Narodowym.

Artysta tak polubił nasz kraj, że kilka miesięcy później zatrzymał się w Polsce na krótkie wakacje. W 2022 roku Ed Sheeran wróci ze swoją najnowszą muzyką!

Ed Sheeran ogłasza swoją najnowsza trasę „+ – = ÷ x Tour” (wymawiane „The Mathematics Tour”), która odbędzie się na stadionach w roku 2022. Tournée rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku, a Ed zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii, jak również powróci na londyński stadion Wembley, aby zagrać trzy koncerty w czerwcu/lipcu.

Najbliższa trasa Eda „+ – = ÷ x Tour” odbędzie się na stadionach po raz pierwszy od przełomowej „Divide Tour” z lat 2017 – 2019. Była to oficjalnie najpopularniejsza trasa, która przyniosła najwyższe zyski jeszcze przed jej zakończeniem. Podczas przyszłorocznego tournée, fani będą mieli okazje zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu „=”. Będą mogli również doświadczyć wyjątkowej produkcji, z okrągłą sceną na środku stadionu, na której Ed wystąpi w każdym kraju otoczony publicznością. Wyczekiwany album Eda „=’” ukaże się 29 października nakładem Asylum/Atlantic. Oczekuje się, że nowy singiel artysty zajmie miejsce jego poprzedniego hitu na oficjalnej lisice singli w UK, utwór „Shivers” – Ed wykonał go po raz pierwszy w poprzedni weekend na MTV VMA’s. Jest to kolejny szlagier po ogromnym sukcesie „Bad Habits” i powrocie Eda na listy, gdzie jak do tej pory, pozostawał w czołówce przez kolejne 11 tygodni. Co więcej, od zeszłego tygodnia Ed stał się pierwszym brytyjskim artystą solowym, który przebywał 52 tygodnie – cały rok – na pierwszym miejscu oficjalnej brytyjskiej listy singli, wyprzedzili go jedynie Elvis Presley i The Beatles.
Ed Sheeran wystąpi w Polsce 25 i 26 sierpnia 2022 roku na PGE Narodowy w Warszawie.
Bilety od osób trzecich – proszę przeczytać
Po raz kolejny Ed i jego współpracownicy zdecydowanie przeciwstawiają się wtórnej sprzedaży biletów przez strony nieoficjalne, starając się uchronić fanów przez wyzyskiem w trakcie kupna. Koncerty na najnowszej trasie będą używać specjalnie zaprojektowanej biletowej technologii cyfrowej z zabezpieczeniami, aby mieć pewność, że tylko prawdziwi fani kupują autentyczne bilety. Ma to na celu zablokowanie wtórnej sprzedaży na stronach nieoficjalnych po wygórowanych cenach, co stanowi oszustwo wobec fanów. Aby usprawnić sprzedaż legalnych biletów, zachęcamy fanów do zarejestrowania się z wyprzedzeniem na konto oficjalnego sprzedawcy. Fani, którzy nie będą w stanie dotrzeć na koncert, będą mogli odsprzedać bilet innym fanom po cenie, za którą go nabyli + oficjalną opłatę rezerwacyjną poprzez oficjalną platformę do nominalnej odsprzedaży pomiędzy fanami, w miejscu, w którym bilet został nabyty.
Promotorzy zachęcają do używania oficjalnych stron wymienionych na Edsheeran.com oraz przypominają, ze Viagogo nie jest oficjalnym dystrybutorem biletów na nadchodzącą trasę.
Podobnie do poprzednich tras Eda Sheerana, promotorzy będą monitorować transakcje ze sprzedaży przy współudziale National Trading Standards Cyber Crime team (krajowy dział standardów handlowych i zwalczania cyberprzestępczości), w celu identyfikacji zakupów, które są naruszeniem regulaminu sprzedaży biletów na koncerty Eda Sheerana. Zakupy stanowiące naruszenie tegoż regulaminu mogą zostać odwołane.