NEWSPOLECANE

Harry Styles ogłasza kontynuację trasy „LOVE ON TOUR” 2023 z koncertami w Europie

Love On Tour to 19 nowo ogłoszonych koncertów w Europie, w tym jeden który odbędzie się w Warszawie 2 lipca 2023!

Ze względu na duże zainteresowanie, międzynarodowa gwiazda ogłosiła kontynuację Love On Tour z 19 nowymi koncertami w Europie oraz występami w Austin, Chicago i São Paulo, a także zmianę miejsca w Limie w Peru. Wyprodukowana przez Live Nation 83-dniowa międzynarodowa trasa w 22 krajach obejmie 44 koncerty w najbardziej znanych miejscach Ameryki Północnej, 13 koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii.
Po 43-dniowym wyprzedanym tournée organizowanym w arenach w 2021 roku i dwóch specjalnych koncertach One Night Only w Nowym Jorku i Londynie rok później, fani z całego świata ponownie będą mieli okazję zobaczyć Harry’ego Stylesa na żywo w wielu dużych miastach, podczas koncertów organizowanych w ramach trasy promującej jego nowy album „Harry’s House”. Będzie to pierwsza europejska trasa artysty organizowana na stadionach.

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 01.09 o godz. 10.00Bilety w sprzedaży ogólnej: od piątku 02.09 na LiveNation.pl od godz. 10.00
HARRY STYLES LOVE ON TOUR 2023 – EUROPEJSKIE DATY:
Sat May 13 – Horsens, Denmark – CASA Arena!
Wed May 17 – Munich, Germany – Olympiastadion!
Mon May 22 – Coventry, UK – Coventry Building Society Arena!
Fri May 26 – Edinburgh, UK – BT Murrayfield Stadium!
Thu Jun 1 – Paris, France – Stade De France!
Mon Jun 5 – Amsterdam, Netherlands –Johan Cruijff Arena!
Sat Jun 10 – Slane, Ireland – Slane Castle*!
Tue Jun 13 – London, UK – Wembley Stadium!
Wed Jun 14 – London, UK – Wembley Stadium!
Tue Jun 20 – Cardiff, UK – Principality Stadium!
Sat Jun 24 – Werchter, Belgium – Festivalpark!
Tue Jun 27 – Dusseldorf, Germany – MERKUR SPIEL-ARENA!
Sun Jul 2 – Warsaw, Poland – PGE Narodowy!
Wed Jul 5 – Frankfurt, Germany – Deutsche Bank Park!
Sat Jul 8 –  Austria, Vienna – Ernst-Happel-Stadion!
Wed Jul 12 – Barcelona, Spain – Estadi Olimpic Lluis Company!
Fri Jul 14 – Madrid, Spain – Nuevo Espacio Mad Cool!
Tue Jul 18 – Lisbon, Portugal – Passeio Maritimo Alges!
Sat Jul 22 – Reggio Emilia, Italy – RCF Arena!
Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych na świecie. Niedawno wydał swój bijący rekordy, uznany przez krytyków nowy singiel „As It Was”, zapowiadający trzeci album „Harry’s House”. Jego debiutancki, imienny krążek znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów roku. W pierwszym tygodniu zanotował najlepszy wynik sprzedaży w historii w kategorii artystów męskich. Jego drugi album, zatytułowany „Fine Line”, znalazł się na szczycie listy Billboard 200, stając się drugim amerykańskim numerem jeden Harry’ego. Zapisał się również na kartach historii list przebojów notując największą tygodniową sprzedaż solowej płyty od 1991 roku, kiedy Nielsen Music rozpoczęli publikację wyników sprzedaży. Od początku kariery zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych. Jest pierwszym mężczyzną, który pojawił się solo na okładce magazynu Vogue. Harry jest również znany jako niesamowity wykonawca na żywo. Jego występy w ramach Love On Tour zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Harry zagrał ponad 40 koncertów w całych Stanach Zjednoczonych pod koniec ubiegłego roku zdobywając uznanie zarówno fanów, jaki i krytyków. Jego koncerty są wypełnione największymi hitami, takimi jak „Sign of the Times”, „Lights Up”, „Adore You”, „Watermelon Sugar” i „Kiwi”. Harry był gwiazdą legendarnego festiwalu Coachella, grając dla ponad 100 000 osób zarówno 15, jak i 22 kwietnia.