KONCERTYNEWS

Zmiana w LineUp Rawy Blues

Harmonogram jubileuszowego festiwalu Rawa Blues uległ zmianie. Eric Gales odwołał jesienną trasę po Europie – w tym koncert w Katowicach. Jednak organizatorzy jednego z najważniejszych wydarzeń bluesowych na Starym Kontynencie stanęli na wysokości zadania. W myśl powiedzenia „nie a tego złego co by na dobre nie wyszło” festiwalowicze będą mogli uczestniczyć w koncertach aż dwóch dodatkowych wykonawców!

Pierwsza z nich to podopieczny słynnej wytwórni Alligator Records – Chris Cain. Gitarzysta swoim stylem odnalazł niesamowity most łączący klasykę pokroju B.B. Kinga a przyszłością gatunku. Jego koncerty już od lat zbierają pochlebne opinie wśród miłośników bluesa.

Do Spodka wsiądzie również Kris Barras. Od swojego ostatniego koncertu na Rawie w 2017 dyskografia tego artysty poszerzyła się o kolejne trzy krążki. Warto wspomnieć, że w tym czasie dołączył również do bluesowej supergrupy Supersonic Blues Machine, w której gra m.in z muzykiem ZZ Top – Billym Gibbonsem.

Jacy artyści wystąpią jeszcze podczas 40 edycji festiwalu możecie sprawdzić tutaj. Bilety na wydarzenie wciąż dostępne na stronie Ticketmaster.

Jeden komentarz do “Zmiana w LineUp Rawy Blues

Możliwość komentowania została wyłączona.