KONCERTYNEWS

The Dead South na czterech koncertach w Polsce

Kanadyjska formacja odwiedzi w Polsce aż cztery miasta!

The Dead South nie zawiedli nadwiślańskich fanów. Mimo covidowych komplikacji w 2021 roku zespół nie zamierzał rezygnować z zaplanowanych koncertów i już w listopadzie odwiedzą nasz kraj. Przed artystami niezwykle intensywna trasa, która rozpocznie się w Gdańsku w Starym Menażu 11.11. Kanadyjczycy w sobotę udadzą się do warszawskiego Palladium, a dzień później zagrają we Wrocławiu. Po wizycie w klubie A2 trasa zakończy się w Krakowie. Tutaj zespół usłyszeć będzie można w klubie Studio.

Muzykę zespołu można nazwać niezwykłą mieszanką folku, neofolku, bluegrass co śmiało można nazwać alternatywnym country. Całość zaserwowano w humorystycznej otoczce i okraszono równie humorystycznymi co zaczepnymi tekstami. Koncerty formacji z prowincji Saskatchewan cieszą się bardzo dobrymi recenzjami, a koncerty w Polsce z pewnością pozwolą się o tym przekonać na własnej skórze.

Bilety na koncerty z 2021 zachowują swoją ważność. Dostępne są jeszcze ostatnie wejściówki, które można nabyć na stronie ebilet.pl

Jeden komentarz do “The Dead South na czterech koncertach w Polsce

Możliwość komentowania została wyłączona.