GALERIA

Niesamowity występ Eivør w Poznaniu [zdjęcia]

Niesamowity występ Eivør w Poznaniu [zdjęcia]

Eivør dała wspaniały pokaz swoich umiejętności w poznańskim CK Zamek!

Niesamowite połączenie stylów, które prezentuje farerka każdorazowo przyciąga tłumy. Podobnie było w Poznaniu, gdzie koncert wyprzedany był już z wielodniowym wyprzedzeniem. Uczestnicy z pewnością zapamiętają występ na długo. Podczas ostatniego przystanku w Polsce artystka z Wysp Owczych wręcz zahipnotyzowała dźwiękami publiczność. Utwory znane m.in z płyt Slør (zarówno w języku islandzkim jak i angielskim) czy Segl wykonywane na żywo stwarzają niepowtarzalną atmosferę oraz ogromny apetyt na więcej.

Należy wspomnieć też, że w klimat odległej wyspy świetnie słuchaczy wprowadziła rodaczka Eivør – Elinborg. Krótki, lecz bardzo interesujący występ na pewno przysporzył jej nowych fanów.

Przed artystkami jeszcze bardzo intensywny październik. Polska (Warszawa, Kraków i Poznań) była dopiero początkiem trasy Live 2022. Po najbliższym koncercie, który odbędzie się w Bratysławie Eivør i Elinborg odwiedzą m.in Austrię, Węgry oraz Niemcy, gdzie zaplanowano aż siedem występów. Ostatnim przystankiem będzie holenderski Utrech.