KONCERTY

Never Ending Sorry Tour

Agnieszka Chylińska rusza w kolejną trasę. Dwa koncerty już wyprzedane!

Agnieszka Chylińska to artystka, której nie trzeba przedstawiać. Przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. Już niebawem – jesienią 2022 roku – pojawi się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY.

NEVER ENDING SORRY to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledysku do pierwszego singla obok artystki, główną rolę gra wybitny aktor Adam Woronowicz. Projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych.

W listopadzie rozpocznie się również pierwsza odsłona trasy koncertowej. Wszystkie skomponowane utwory mają niekojarzone dotąd z Chylińską brzmienia i powstały z myślą o tym, by wypełnić najlepsze polskie filharmonie i sale koncertowe. Po raz pierwszy artystka wyruszy więc w trasę siedzącą. Agnieszka zaprasza na nią tymi słowami:

 

Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE…Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…

Plan trasy koncertowej po Polsce przedstawia się następująco:
06 listopada – Klub Wytwórnia w Łodzi (SOLD OUT!),
13 listopada – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu,
17 listopada – Sala Ziemi MTP w Poznaniu,
24 listopada – Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
02 grudnia – Centrum Kongresowe ICE w Krakowie,
04 grudnia – Filharmonia Szczecińska (SOLD OUT!)
 
Następnie artystka planuje się udać w europejską część trasy. Bilety do nabycia na stronie eBilet.pl