KONCERTYNEWS

Louis Tomlinson na dwóch koncertach w Polsce!

Louis Tomlinson w Polsce! ?? W ramach trasy promującej swój najnowszy album „Faith in the Future” wokalista legendarnego One Direction odwiedzi we wrześniu Kraków oraz Łodź.
?️ BILETY:
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW:
– środa, 19 października. Udostępnimy link do newslettera na wydarzeniu. Zapisz się, żeby otrzymać hasło, które umożliwi zakup biletu.
SPRZEDAŻ REGULARNA:
– piątek, 21 października, godzina 10:00
Już w 2023 Louis rusza w kolejną międzynarodową trasę koncertową, która ku uciesze wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty, nie ominie Polski i Krakowa. Artysta wystąpi 10 września 2023 w TAURON Arenie.
Louis Tomlinson to brytyjski piosenkarz tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i rock. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego „X-Factor” z 2010 roku i kultowej grupy One Direction. Pod koniec 2016 r. Louis nagrał wspólny kawałek z DJ-em Stevem Aoki zatytułowany “Just Hold On”. Debiutancki album Brytyjczyka zatytułowany „Walls” ukazał się 31 stycznia 2020 roku. W listopadzie premierę będzie miał jego drugi album – “Faith in the Future”. Oprócz muzyki artysta prywatnie angażuje się w działania charytatywne. Jest m.in. patronem hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 10.09.2023
Miejsce: TAURON Arena, Kraków
Data: 11.09.2023
Miejsce: Atlas Arena, Łódź
fot. Karolina Kiraga-Rychter