KONCERTYNEWS

Evanescence nie wystąpi dzisiaj w Gliwicach!

Dzisiaj w Gliwicach miała odbyć się długo wyczekiwana trasa Worlds Collide Tour, podczas której polscy fani mieli zobaczyć na scenie grupy Within Temptation i Evanscence. Niestety, w przeddzień koncertu, tuż przed północą, organizatorzy otrzymali informację, że stan zdrowia Amy Lee nie pozwala jej na występ. Within Temptation oraz supportujacy ich Smash Into Pieces zagrają dłuższe specjalne sety. Ważna informacja dla fanów jest taka, że można zwracać bilety na ten koncert.

Do naszych drogich przyjaciół w Polsce,
Jesteśmy absolutnie załamani, że nie będziemy mogli zagrać dla was dzisiaj wieczorem. Naszą ekipę nieustannie nęka choroba, która mimo wszelkich działań zapobiegawczych, właśnie opanowała mój głos. Mój lekarz powiedział, że w takim stanie nie mogę występować, jeśli nie chcę go uszkodzić, więc robię wszystko, co mogę, żeby wyzdrowieć, byśmy mogli dokończyć tę trasę. Wiem, że jesteście rozczarowani, uwierzcie mi, że my też jesteśmy, to jest po prostu jedna z tych rzeczy, które są poza naszą kontrolą. Czekaliśmy na ten koncert od dłuższego czasu i już szukamy sposobów, by wam to wynagrodzić. Pamiętamy o Was, jesteśmy Wam wdzięczni za to, że znów nas tu sprowadziliście, że słuchacie naszej muzyki, że Wasze serca są na nas otwarte, wiemy co to znaczy. Obiecujemy, że wrócimy. Póki co głowa do góry, bądźcie silni, keep rockin’!
Z wielką miłością,
Amy, Troy, Will, Tim i Emma.

Within Temptation również napisali kilka słów do fanów.

Po 2,5 roku zmian terminów jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że Worlds Collide Tour w końcu się odbywa. Wszystkie dotychczasowe koncerty były niesamowite i byliśmy szczęśliwi widząc tak wiele zadowolonych twarzy. Ale nawet w ponownie otwartym świecie czasem pojawiają się wyzwania poza naszą kontrolą.
Niestety Amy nie będzie mogła wystąpić w Polsce. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wiele osób bardzo długo czekało na ten koncert i dlatego zdecydowaliśmy się kontynuować nasz show. Smash Into Pieces również wystąpią i oba zespoły zagrają dłuższe sety.
The Worlds Collide Tour to przede wszystkim jedność, łączenie sił i wspieranie się nawzajem. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić Wam niesamowity wieczór. Zrobimy to dla wszystkich naszych fanów w Polsce, dla Evanescence i dla ich fanów. Nasze występy nie tylko będą dłuższe, ale zrobimy wszystko, by w każdy utwór tchnąć tyle magii i ognia, ile tylko jest na świecie.
Gliwice, Polska: sprawimy, że będzie to noc, której nie zapomnicie. Do zobaczenia wieczorem?❤️

Nowy plan godzinowy koncertu:
17.30 – drzwi
20.00 – Smash Into Pieces
21.15 – Within Temptation

Organizatorzy zapewniają, że będzie możliwy zwrot zakupionych biletów na to wydarzenie, będą one przyjmowane do 10 stycznia 2023 roku.