NEWS

Kiss powraca do Polski w ramach trasy END OF THE ROAD

KISS powraca do Polski! Muzycy spod znaku masek i pirotechniki postanowili znowu wystąpić przed najlepszą publicznością świata i zaprezentować kolekcję swoich największych przebojów!

Muzycy wystąpią 19 czerwca 2023 roku w TAURON Arenie w Krakowie.
Bilety dostępne na www.biletserwis.pl
❗Przedsprzedaż: 6 grudnia, od 10:00 dla zapisanych użytkowników platformy Bilet Serwis oraz Kiss Army.
❗Sprzedaż ogólna: 7 grudnia od 10:00.
—————
Łódzki występ w czerwcu tego roku nie mógł być ostatnim koncertem KISS w Polsce! Po takim niesamowitym show, jaki zespół dał w Atlas Arenie, musiała nastąpić powtórka! Tego oczekiwali nie tylko najzagorzalsi fani, ale cała muzyczna Polska. I teraz już wiadomo, że KISS znowu przyjedzie do Polski. Tym razem wstrząsną TAURON Areną Kraków.
KISS – muzycy spod znaku masek i pirotechniki postanowili znowu wystąpić przed najlepszą publicznością świata i zaprezentować kolekcję swoich największych przebojów! Po takim niesamowitym show, jaki zespół dał w Atlas Arenie, musiała nastąpić powtórka! Tego oczekiwali nie tylko najzagorzalsi fani, ale cała muzyczna Polska. I teraz już wiadomo, że KISS znowu przyjedzie do Polski. Tym razem wstrząsną TAURON Areną Kraków.
Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.
—————
*Godziny wydarzenia są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie! Prosimy na bieżąco śledzić profil wydarzenia jak również stronę internetową www.prestigemjm.com.
? Więcej informacji na oficjalnym profilu Prestige MJM.