NEWS

Sarah Connor wydaje kolejne świąteczne teledyski

Sprzedająca multiplatyny, wielokrotnie nagradzana pop-soulowa piosenkarka i kompozytorka, Sarah Connor, powróciła z nowym świątecznym albumem „Not So Silent Night”. To jej pierwszy anglojęzyczny album studyjny od ponad dekady.

Do sieci trafił teledysk do kolejnego singla „Jolly Time Of Year”.

 

Ledwo 2 grudnia premierę miał również teledysk do utworu „Christmas 2066” opowiadający o spędzaniu świąt za 44 lata z gromadką wnuków, otrzymywaniu kartek od przyjaciół mieszkających na Marsie oraz prezentów zrzucanych przez Św. Mikołaja nie z sani, a z latającego samochodu.

„Not So Silent Night” – to drugi świąteczny album w jej karierze, po wydanym w 2006 roku „Christmas In My Heart”. Artystka napisała od zera aż 12 piosenek (album w wesji deluxe zawiera 13 utworów). Wydawnictwo zatem znacznie różni się od tradycyjnych albumów pełnych świątecznych klasyków.

Jak sugeruje tytuł płyty, oraz drugi singiel o tym samym tytule: Boże Narodzenie to nie tylko spokojne celebracje. Sarah patrzy na Święta z perspektywy zapracowanej matki, która nie ma czasu na relaks. Utwór „Not So Silent Night” opisuje typową Wigilię w domu przepełnionym chaosem i ogólnym rodzinnym zgiełkiem, co możemy również obejrzeć w teledysku.

Sarah Connor zadebiutowała jako anglojęzyczna piosenkarka w 2001 roku. Po zdobyciu szczytów list przebojów i sprzedaniu niezliczonych platynowych płyt, zrobiła sobie twórczą przerwę, a następnie w 2015 roku wydała pierwszy niemieckojęzyczny album („Muttersprache”). Płyta okazała się niesamowitym sukcesem i wzniosła jej karierę na zupełnie nowy szczyt.

„Muttersprache” sprzedało się w ponad dwóch milionach egzemplarzy i jest jednym z najbardziej dochodowych albumów wszech czasów w Niemczech. Jej drugi niemiecki album „Herz Kraft Werke” ukazał się w 2019 roku i osiągnął status multiplatyny z ponad 800 tys. sprzedanych egzemplarzy.