KONCERTYNEWS

Postmodern Jukebox na czterech koncertach w Polsce

“Lata mijają, a trendy ciągle się zmieniają, ale niczym Jaguar XK-E rocznik 1961 – hity z przeszłości są coraz bardziej doceniane, właśnie po czasie. Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka – dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki.” – Scott Bradlee

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox – “Life In The Past Lane” jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery – idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne.  Na wiosnę ta muzyczna maszyna czasu zadebiutuje w UK.

Rozpoczynająca się w kwietniu 2023 roku, trasa ‘Life In The Past Lane’ obejmie takie koncerty jak występ na Cambridge’s Corn Exchange 26 kwietnia czy w Royal Festival Hall w Londynie 28 kwietnia, a także zawita do Birmingham, Edinburgh, Sheffield, Manchester, Brighton, Norwich, Nottingham, Liverpool i wiele innych miast.

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox na czterech koncertach w Polsce!
?12 października 2023 ? Stary Maneż, Gdańsk
?13 października 2023 ? Klub Muzyczny B17, Poznań
?14 października 2023 ? Klub Stodoła, Warszawa
?15 października 2023 ? Klub Studio, Kraków

Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki. Nie zabraknie również gości specjalnych, którzy sprawią, że każdy koncert będzie niezapomnianym i elektryzującym doświadczeniem muzyki na żywo z tego, jak i z wcześniejszych okresów.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 8 marca o godz.10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 9 marca o godz. 12:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 10 marca od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl