NEWS

Płyta Macklemore’a „Ben” już dostępna!

3 marca 2023 roku premierę miała płyta „Ben”. To najnowsze wydawnictwo Amerykańskiego artysty Macklemore.

Album Macklemore’a „Ben” można zamówić oraz posłuchać na stronie macklemore.co/ben.

Na swoim profilu na facebooku Macklemore pisze:

YOOOOOOOO!!!!!!! WE ARE FINALLY HERE!!!! ITS OUT!?!? BEN THE ALBUM!!!! Why am I crying in a hotel room by myself ?…. I love you guys. Ima write more tomorrow but for now, MY BABY IS OUT IN THE WORLD!!!! And the best part is…It’s ours now. Thank you for listening and sharing. Means more than you’ll ever know ❤️

Macklemore - Ben

W kwietniu Macklemore wyruszy w trasę promującą jego najnowsze wydawnictwo. Artysta odwiedzi Polskę. Zagra 29 kwietnia 2023 w Hali EXPO XXI w Warszawie.

Multiplatynowy artysta i zdobywca nagrody GRAMMY® przeszedł do historii dzięki połączeniu sukcesu komercyjnego, uznania krytyków i międzynarodowej popularności. Z dotychczasową liczbą 12,8 MILIARDÓW STREAMÓW Macklemore jest jednym z najlepszych niezależnych artystów wszechczasów. Artysta niedawno wydał dwa nowe single w ramach kampanii promującej jego nowy album, którego premiera zaplanowana jest na 2023 rok. Z niezaprzeczalnie triumfującą energią i wzbogacony chórem refren zaśpiewany przez Tones and I w singlu „CHANT” dostarcza motywujących emocji, które są synonimem najbardziej uwielbianych płyt Macklemore. „MANIAC” (z udziałem Windsera) to najnowszy wydany, wpadający w ucho singiel, który obecnie znajduje się na #34 miejscu listy przebojów US Top 40 radio chart.