NEWS

METRONOME PRAGA 2023 – WYJĄTKOWY FESTIWAL MUZYCZNY W SERCU EUROPY!

Już szósta edycja Metronome Prague, na której zabłyśnie szereg światowych gwiazd, odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2023 roku i obiecuje niezapomniane wrażenia muzyczne. Dzięki najwyższej klasy programowi, lokalizacji w centrum Pragi i odbywaniu się w najpiękniejszej porze roku, Metronome Praga jest jednym z najpopularniejszych festiwali metropolitalnych w Europie.

W tegorocznym programie znalazł się imponujący skład światowej sławy artystów, w tym JAMIROQUAI, M83, ZAZ, AURORA, MODERAT, TOVE LO, EDITORS, WHITE LIES, JANA KIRSCHNER i wielu innych. Ponad 40 międzynarodowych i lokalnych zespołów muzycznych wystąpi na łącznie 8 dużych scenach w ciągu czterech dni. W tak bogatej mieszance gatunków muzycznych każdy odwiedzający, niezależnie od wieku, znajdzie to, co lubi.

„Wraz z Metronome Prague postawiliśmy sobie dwa główne cele. Zaprosić gości do Pragi na wyjątkowe muzyczne doznania, którymi będą się cieszyć w wysokim komforcie. I z pewnością spełniliśmy oba te cele. Tegoroczna impreza składa się z ponad 80 międzynarodowych i krajowych występów a ugruntowany lokal w centrum miasta oferuje pełen komfort i całą gamę innych usług.Od bogatej oferty gastronomicznej, przez strefy chilloutu i Wi-Fi, po zaplecze sanitarne.Ponadto dla naszych gości możemy zorganizować noclegi w Pradze, które oferujemy w specjalnym pakiecie wraz z biletami na metronome.cz”, powiedział nam jeden z promotorów D. Gaydečka.

Metronome Praga 2023 odbędzie się na rozległych Praskich Terenach Wystawowych w samym sercu miasta, które jest niesamowitym połączeniem zieleni i parku rozrywki. Miejsce ma odpowiednią festiwalową atmosferę i może zaoferować szeroki zakres usług i udogodnień. Bliskość centrum miasta docenią zarówno krajowi, jak i zagraniczni goście, którzy również mogą odkryć piękno Pragi. Docenią również bogatą ofertę noclegową we wszystkich kategoriach cenowych, od luksusowych hoteli po hostele.

Oprócz wysokiej jakości programu muzycznego, Metronom Praga zachwyci również komfortem gości. Są tu strefy wypoczynku i relaksu, Wi-Fi o dużej przepustowości, bogata oferta gastronomiczna – miłośnicy czeskiej i międzynarodowej kuchni, wegetarianie, weganie, piwosze, winiarze i kawosze znajdą coś dla siebie – i Oczywiście nowoczesne zaplecze sanitarne. Dla tych, którzy chcą cieszyć się wydarzeniem w absolutnym komforcie, przewidziano strefę VIP.

Metronome Praga to coś więcej niż tylko festiwal muzyczny; to okazja do poznania Pragi, jednego z najpiękniejszych miast na świecie. Siedziba czeskich królów oczaruje Cię mistyczną atmosferą, majestatycznymi świątyniami i pałacami oraz malowniczymi uliczkami i tajemniczymi zakątkami, w których czas się zatrzymał. A do tego pyszna czeska kuchnia i najlepsze piwo na świecie! Bilety na Metronome Praga 2023 można łatwo kupić na oficjalnej stronie internetowej www.metronome.cz, gdzie można wybrać zarówno rodzaj biletów, jak i metodę płatności. Z trzydniowym biletem możesz cieszyć się wszystkimi gwiazdami Metronome Praga i całym pięknem czeskiej stolicy.

Dzięki niesamowitej mieszance muzyki, kultury i rozrywki Metronome Praga 2023 jest stworzony dla tych, którzy szukają nie tylko jednego, ale wielu wrażeń. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby być częścią tego fantastycznego wydarzenia! O Metronom Praga: „Metronom Praga – Targi Muzyki i Sztuki” to czterodniowa impreza muzyczno-artystyczna, która zapewnia odwiedzającym wyjątkowe wrażenia w samym centrum Pragi.

O stale rosnącym prestiżu w kraju i za granicą świadczy występy wielu międzynarodowych gwiazd: Nick Cave, Underworld, Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale, Massive Attack i wielu innych. Ze sceny krajowej zaprezentowali się m.in. Alice z Danem Bártą, Lenny, Prago Union or Rezed, Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs, David Koller z Katarzią i Mig 21 z Orkiestrą i Chórem Teatru Narodowego w Pradze. Zeszłoroczna impreza przyciągnęła rekordową liczbę 22 000 zwiedzających.

ORGANIZATOR FESTIWALU
Metronom Production s.r.o. Terronská
873/3, 160 00 Praga 6
Republika Czeska IČ: 04658639, DIČ: CZ04658639