NEWSPOLECANE NEWS

Metal Hammer Festival – nowa edycja w 2023 roku!

Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca w Atlas Arena w Łodzi. Headlinerem festiwalu będzie formacja, której powrót na koncertową scenę jest jednym z największych metalowych wydarzeń! Kowboje z piekła rodem – Pantera.

Na festiwalu wystąpią także 2 amerykańskie grupy – Hatebreed i Crowbar, natomiast polską scenę reprezentować będą: Illusion, Flapjack – the band oraz Subterfuge!
Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest.

METAL MIND PRODUCTIONS
zaprasza
METAL HAMMER FESTIVAL
PANTERA
HATEBREED
CROWBAR
ILLUSION
FLAPJACK
SUBTERFUGE

05.06.2023 ? Łódź, Atlas Arena
Otwarcie bram: 15:00
Start: 16:00

? Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta – 350/ 380 zł
Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł
Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł
Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Celebracja jednej z najlepszych metalowych grup w historii! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. I będzie to iście bezwstydny popis mocy!

Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat – perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy. Formacja nagrała 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.