NEWS

Miley Cyrus powraca do Disneyowskich korzeni

Miley Cyrus szykuje się do premiery ósmego albumu studyjnego „Endless Summer Vacation”, a wraz z nią – Disney+! Już w piątek 10 marca o 19:00 polskiego czasu na platformie odbędzie się premiera dokumentu „Miley Cyrus ‒ Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”.
Artystka zaśpiewa nowe piosenki, w tym „Flowers”, który już od sześciu tygodni zajmuje szczyt listy Billboardu. Poza siedmioma dodatkowymi utworami, Miley uczci 14. rocznicę przeboju „The Climb” oraz wystąpi w duecie z Rufusem Wainwrightem.
Produkcją „Miley Cyrus ‒ Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)” zajęli się RadicalMedia, HopeTown Entertainment, Crush Management i Columbia Records. Reżyserią – Jacob Bixenman, Brendan Walter i Marcell Rév.

Miley rozpoczęła serię „Backyard Sessions” w 2012 roku. Jej występy przeplatane są ekskluzywnymi wywiadami w słynnym domu w LA, niegdyś zamieszkiwanym przez samego Franka Sinatrę. To właśnie w nim artystka nakręciła oficjalny teledysk do „Flowers”. Teraz ponownie zaprasza fanów do swojego świata, aby podzielić się efektami pracy ostatnich lat.
Miley jeszcze nigdy nie była tak silna i pewna siebie. Zarówno muzycznie, jak i wizualnie, „Endless Summer Vacation” odzwierciedla jej aktualny fizyczny i psychiczny stan, na których ostatnio mocno się skupiła. Płyta jest listem miłosnym do jej ukochanego Los Angeles. Nagrany w LA album został wyprodukowany z Kidem Harpoonem, Gregiem Kurstinem, Mike WiLL Made-It i Tylerem Johnsonem.
„Endless Summer Vacation” ukaże się w ten piątek. Album będzie dostępny na całym świecie zarówno w wersji cyfrowej, jak i w sklepach stacjonarnych w wielu konfiguracjach fizycznych.