NEWSPOLECANE

The Last Internationale wystąpią w Warszawie

THE LAST INTERNATIONALE wydadzą swój długo wyczekiwany trzeci album, „TLI 3” 31 marca 2023 roku. Aby to uczcić, zespół wyruszy w 7-tygodniową trasę po Europie.
The Last Internationale, znani również jako TLI, są zespołem założonym w Nowym Jorku przez piosenkarkę Delilę Paz i gitarzystę Edgey. Premiera ich trzeciego studyjnego albumu TIL 3 odbyła się 31 marca 2023 roku. Album zawiera sekcje perkusyjne wykonane przez Joey’ego Castillo i Eloy’a Casagrande z zespołu Sepultura. Dwa single – „1984” oraz „Hoke Hey!” zostały wydane wraz z teledyskami. 
 
Znani szczególnie z ich mocnych występów na żywo, TLI występowali na scenie z takimi artystami jak: Robert Plant, Neil Young, The Who, Kings of Leon, Slash, Scott Weiland, Weezer, One Republic, Tom Morello, Lenny Kravitz, Incubus, Royal Blood, The Cult, Rival Sons i wiele innych. Zeszłego lata, zespół był w trasie z KISS, Deep Purple, otwierał koncert przed Guns n Roses, a także grał na głównych festiwalach w całej Europie, wliczając: Pink Pop, Rock Werchter, Hellfest, Mad Cool, Lollapalooza i Hyde Park.

Ich debiutancki album We Will Reign, został wydany przez Epic Records w 2014 roku i wyprodukowany przez nagrodzonego Grammy – Brendan’a O’Brien’a. Na perkusji zagrał Brad Wilk (Rage Against The Machine), który dołączył do zespołu i wyruszył razem z nimi w trasę promującą ten album.
 
Drugi album The Last Internationale Soul On Fire został wydany w październiku 2019 roku. Przy albumie pracowali: producent Tom Morello i perkusista Joey Castillo (Queens of the Stone Age).