KONCERTYNEWS

Brytyjscy metalcore’owcy dołączają do składu trasy Amon Amarth

Amon Amarth i Bleed From Within wystąpią w stolicy już 6 lipca!

Pełnoletnie w tym roku Bleed From Within to żywa definicja ekstremalnego metalcore’u, przystającego do dzisiejszych standardów. Są agresywni, technicznie perfekcyjni, a w dodatku znają rolę melodii w dobrym metalowym bangerze. W ramach promocji “Shrine” z 2022 roku grupa wystąpi tego lata przed Amon Amarth.

AMON AMARTH (Szwecja) melodic death metal:

Szwedzki melodyjny death metal bezsprzecznie wpłynął na obecne pokolenia młodych metalowców, a Amon Amarth jest jednym z głównych tego powodów. Skandynawska załoga pod dowództwem niezmordowanego i piekielnie przekonującego Johana Hegga przemierza świat swym drakkarem nieprzerwanie już od ponad trzech dekad i ani myśli, by się zatrzymywać. Śmiercionośny styl sztokholmskiego składu to specyficzne połączenie wzniosłych melodii, dostojnych riffów, ciężaru oczywiście, a gdy trzeba, to i gonitwy przed siebie. Recepta wciąż działa, rdzy nie widać, grupa prezentuje ponadprzeciętną formę, co udowadnia zeszłoroczna “The Great Heathen Army”. Kerrang!, Banger TV, Metal Injection i gros podobnie wpływowych mediów na rynku ekstremalnego grania bez wahania umieściły ją w poczcie najlepszych płyt 2022 roku, a zawartość potwierdza, że nie są to czcze deklaracje. Zapraszamy na koncert – będzie sporo wiosłowania, jak zawsze zresztą. Wiemy, że już nie możecie się doczekać!

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

BLEED FROM WITHIN (Wielka Brytania) melodic death, groove, metalcore:

Istnieje wiele sposobów na pchanie wózka z napisem “metal ekstremalny” do przodu, a Bleed From Within wybrali drogę polegającą na piosenkowym miszmaszu odmiennych nurtów. Bo ta muzyka buja, ale i rozsadza ciężarem; jest chwytliwa, a jednocześnie niepokojąca; straszy i zarazem zaprasza do zabawy w młynie. Ich miks szwedzkiego death metalu w wydaniu melodyjnym, deathcore’u i nowoczesnego groove metalu to rzecz, która na żywo emanuje niepodrabialną energią. Słowem: nie powstrzymacie się od machania głową i innymi kończynami. Już teraz Brytyjczycy zaskarbili serca wielu fanów, a trwający cykl koncertowo-promocyjny “Shrine” udowadnia, że będzie ich jeszcze więcej.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

Wystąpią:
AMON AMARTH (Szwecja) melodic death metal
+
Bleed From Within (Wielka Brytania) melodic death, groove, metalcore

Kiedy: 6 lipca (czwartek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Letnia Scena Progresji, ul. Fort Wola
Bilety: 189/199 zł – przedsprzedaż, 210 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT
SKLEP eBILET