FESTIWALNEWS

Orange Warsaw Festival wprowadza zmianę w programie

Dziś zdecydowanie dzień pod znakiem Orange Warsaw Festivalu. Alter Art ogłosił dziś nie tylko drugiego headlinera w postaci Martina Garriksa, ale także koncerty czterech polskich artystów. Line-up festiwalu zasilili Vito Bambino, Ralph Kaminski, Jan-rapowanie i OKI. Teraz dotarło do nas kolejne OWF-owe ogłoszenie. Organizatorzy są zmuszeni do wprowadzenia korekty w line-upie. Ellie Goulding nie wyjdzie na scenę 2 czerwca, ale spokojnie – artystka przyjedzie do Warszawy, tyle że jej koncert odbędzie się dzień później niż zakładano.

Dla osób, które dotychczas zakupiły bilet jednodniowy na 2 czerwca i z powodu zmiany daty występu artystki będą chciały wymienić go na bilet jednodniowy na 3 czerwca – wprowadzamy taką możliwość – informuje agencja.

Orange Warsaw Festival 2023 odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Na dziś line-up wygląda następująco:

2 czerwca – Sam Smith, The Kid LAROI, Ralph Kaminski, Vito Bambino, Jan-rapowanie

3 czerwca – Martin Garrix, Ellie Goulding, The 1975, OKI

Karnety i bilety jednodniowe znajdziecie w Altersklepie. Ceny dwudniowych wejściówek wynoszą 510 (dla klientów Orange) i 599 zł, za bilet na jeden dzień zapłacicie 340 (zniżka) lub 399 zł. Za wstęp dla dzieci w wieku 3-10 lat trzeba zapłacić 200 (bilet jednodniowy) lub 300 zł (karnet).