NEWS

Jessie Ware w nowym singlu „Begin Again”

Najnowszy singiel Jessie Ware „Begin Again” był jedną z pierwszych piosenek napisanych na nadchodzący album „That! Feels Good!”. Krążek ma ukazać się już 28 kwietnia.

W lutym artystka podzieliła się „Pearls”, a wcześniej – „Free Yourself”. Zaraźliwa energia ostatniego singla przypomina czar kuli disco. Nie inaczej jest w przypadku „Begin Again”.

Utwór został zainspirowany czasem, który Jessie spędziła w Ameryce Południowej. Ujęła w nim żar, pot i zmysłowość Brazylii, opierając się fundamentach „Remember Where You Are” zamykającego jej ostatni album „What’s Your Pleasure”. Nadchodzący album „That! Feels Good!” to przypomnienie, że Jessie nie bez powodu należy do najbardziej szanowanych, podziwianych i kochanych głosów na brytyjskiej scenie.
Wydany w 2020 roku album „What’s Your Pleasure?” potwierdził status Jessie jako jednej z najbardziej wpływowych artystek w Wielkiej Brytanii. Zawierał single „Save A Kiss”, „Spotlight” i „Remember Where You Are”, z czego ten ostatni znalazł się na sylwestrowej playliście byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamy.
W zeszłym roku Jessie dała świetne występy na głównych scenach Glastonbury, Primavera Sound i Open’er Festivalu. W październiku udała się w trasę po Stanach Zjednoczonych jako support Harry’ego Stylesa podczas trasy „Love on Tour” na pięciu koncertach w United Center w Chicago.
Jessie Ware jest nie tylko wyśmienitą artystką, ale i prowadzi świetny podcast razem ze swoją mamą Lennie. „Table Manners” pobrano do tej pory ponad 50 mln razy. Kobiety wspólnie wydały książkę i objechały całą Wielką Brytanię. Wśród gości ich podcastu znaleźli się już tacy twórcy jak Dolly Parton, Sir Paul McCartney, Dua Lipa, Baz Luhrmann czy David Schwimmer.
Brytyjska artystka jest gotowa pobić własne rekordy z nadchodzącym wydawnictwem „That! Feels Good!”. Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży.