NEWS

„CIASTO” od Sarsy zapowiada nowy album

Po zagadkowym “Prologu” i postpunkowym “Balecie” Sarsa dalej eksploruje alternatywne brzmienia. Tętniące bitem “Ciasto” to kolejny element układanki nadchodzącego albumu artystki.

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy – pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax. Artystka obrała świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą. Teraz do sieci trafił nowy singiel – „Ciasto”. Taneczny, energetyczny utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

„Ciasto” jest o szczerości. Żeby się dowiedzieć czegoś o aktualnej sobie, czuję, że najpierw muszę się zupełnie obnażyć – i jako człowiek, i jako artystka. Przyszedł czas, kiedy mam ochotę zrzucić z siebie wszystkie stare ubrania – stare warstwy. Przyglądam się im, sprawdzam, co mi wciąż pasuje, a co mnie uwiera. mówi Sarsa.

Zobacz teledysk do utworu „Ciasto”:

Utworu „Ciasto”, jak i innych z nadchodzącej płyty – będzie można posłuchać w premierowym wykonaniu na żywo podczas NEXT FEST Music Showcase & Conference w Poznaniu. Koncert Sarsy odbędzie się w czwartek 20-go kwietnia o godzinie 20:00.

Fot. Bartosz Mieloch

Fot. Bartosz Mieloch