NEWS

Miłość na nowo. Celine Dion po raz pierwszy na wielkim ekranie

12 maja premierę będzie miał album zawierający ścieżkę dźwiękową do filmu „Miłość na nowo”.

LOVE AGAIN (Soundtrack from The Motion Picture) to zestaw 14 utworów pochodzących z filmu “Miłość na nowo”, w którym główne role zagrali Priyanka Chopra Jonas, Sam Heughan oraz, po raz pierwszy na wielkim ekranie, Céline Dion.

W ścieżce dźwiękowej wokalistkę słyszymy w 11 utworach, z czego pięć jest premierowych (w tym ujmujący utwór tytułowy), a pozostałych sześć to piosenki od lat znane już fanom Céline, idealnie wplecione w życie bohaterów „Love Again”. Album uzupełniają trzy dodatkowe kompozycje z filmu.

“Dobrze bawiłam się na planie tego filmu” – wspomina Celine Dion. – „To był dla mnie zaszczyt zagrać obok tak pięknych i utalentowanych aktorów jak Priyanka Chopra Jonas i Sam Heughan. Możliwość zagrania po raz pierwszy w filmie fabularnym to dla mnie prezent, z którego zawsze będę się cieszyć. Uważam, że jest to wspaniała historia. Mam nadzieję, że spodoba się widzom, podobnie jak kilka moich nowych piosenek”.

W udzielonym niedawno czasopismu “People Magazine” wywiadzie, Sam Heughan powiedział, że muzyka Celine w jakiś sposób zbliża bohatera granego przez niego i postać, w której rolę wcieliła się Priyanka. Aktorka dodała, iż “Miłość na nowo” to ich “oda do Celine”.
LOVE AGAIN (Soundtrack from The Motion Picture) – lista utworów
1. Love Again
2. I’ll Be
3. Waiting On You
4. Love Of My Life
5. The Gift
6. It’s All Coming Back To Me Now
7. Orpheus & Eurydice (Score from Love Again)
8. All By Myself
9. Where Does My Heart Beat Now
10. Celine Wisdom (Score from Love Again)
11. A New Day Has Come
12. Courage
13. That’s The Way It Is
14. Love Takes Courage (Score from Love Again)
Celine Dion
Z ponad 250 milionami sprzedanych albumów na całym świecie, Celine jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, powszechnie szanowanych i odnoszących sukcesy wykonawczyń w historii muzyki pop, z wieloma przebojami numer jeden (m.in.: „The Power of Love”, „It’s All Coming Back To Me Now”, „Because You Loved Me” i „My Heart Will Go On”). Zdobyła pięć nagród Grammy, dwie nagrody Akademii, siedem nagród American Music Awards, 20 nagród JUNO i aż 43 nagrody Félix. Celine pozostaje jedną z najbardziej pożądanych artystek, laureatką Diamentowej nagrody (przyznanej jej podczas World Music Awards 2004), która jest potwierdzeniem statusu najlepiej sprzedającej się artystki wszechczasów. W 2016 roku Billboard Music Awards przyznało jej nagrodę Icon Award za całokształt twórczości. W 2019 roku Celine została globalną ambasadorką L’Oréal Paris.
Miłość na nowo
Co by było, gdyby przypadkowy sms doprowadził cię do miłości twojego życia? W tej komedii romantycznej, opowiadającej o stracie narzeczonego, Mira Ray wysyła serię romantycznych SMS-ów na swój stary numer telefonu komórkowego… nie zdając sobie sprawy, że numer został przypisany do nowego służbowego telefonu Roba Burnsa. Dziennikarz Rob jest urzeczony szczerością pięknych wyznań. Kiedy otrzymuje zadanie napisania sylwetki megagwiazdy Celine Dion (pierwsza rola filmowa Celine), prosi ją o pomoc w wymyśleniu, jak osobiście poznać Mirę… i zdobyć jej serce.
W głównych bohaterów filmu “Miłość na nowo” wcielili się Priyanka Chopra Jonas, Sam Heughan i Celine Dion. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jim Strouse.