sanah i jej najbardziej wyczekiwany utwór ostatnich miesięcy!

marcepan

1. «biaława masa z drobno zmielonych migdałów utartych z cukrem i białkiem; też: wyrób z tej masy»
2. «coś bardzo smacznego i wykwintnego» (sjp.pwn.pl)
3. «tytuł najbardziej wyczekiwanego utworu ostatnich miesięcy polskiej artystki o pseudonimie sanah»

„Gdzie ten marcepan?”, „dziś marcepan?”, „o nie moja panno, dajesz marcepan albo przestaniemy się koleżankować”, „ja tu nie śpię, a marcepanu jak nie było, tak nie ma” – to zaledwie kilka z tysięcy komentarzy, które regularnie pojawiają się pod postami sanah. Artystka postanowiła więc nie trzymać dłużej w niepewności swoich fanów – „Marcepan” jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych!

Oddaję w Wasze ręce „Marcepan”! Długo czekałam, żeby Wam go pokazać. Mam nadzieję, że Wam będzie smakować 😍powiedziała sanah.

Część szczęśliwców miała okazję obejrzeć teledysk jeszcze dzień przed premierą. Artystka zaprosiła swoich fanów do kina, gdzie na dużym ekranie, jako pierwsi, razem z nią mogli zobaczyć klip do „Marcepanu”.

sanah to najczęściej słuchana artystka w polskich stacjach radiowych oraz w największym serwisie streamingowym – Spotify. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt, 2 Fryderyki (6 tegorocznych nominacji) i, jako pierwsza artystka w historii, 3 Bestsellery Empiku z rzędu (album roku pop i rock). Wśród najważniejszych wydarzeń 2022 warto wymienić wydanie 2 albumów („Uczta” i „sanah śpiewa Poezyje”), którym w dniu premiery przyznano status platynowych płyt.

sanah w tym roku wystąpi na 3 koncertach stadionowych. Pierwszy odbędzie się na Stadionie Śląskim 15 sierpnia, następnie artystka pojawi się w Gdańsku (8 września – SOLD OUT), a 2 tygodnie później w Warszawie na PGE Narodowym. Łącznie wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!