NEWS

Daria Zawiałow oficjalnie zapowiada nowy singiel

Daria Zawiałow oficjalnie zapowiada nowy singiel, a wraz z nim album oraz koncert na jednym z największych festiwali!
Artystka po kilkumiesięcznej przerwie artystycznej wraca z ekscytującymi wieściami.
12 maja Daria Zawiałow rozpocznie nowy rozdział w swojej karierze! Tego dnia ukaże się długo zapowiadany singiel zwiastujący czwarty, solowy album artystki. Choć szczegóły dotyczące utworu Daria wciąż utrzymuje w tajemnicy, to w międzyczasie zdradza kolejne informacje związane z projektem.
Trzy tygodnie po premierze singla – 3 czerwca – Daria zagra przedpremierowo kilka utworów z nowej płyty na Orange Warsaw Festival! Tym samym, artystka umacnia sobotni line-up, dołączając do grona takich artystów jak The 1975, Ellie Goulding czy Oki. Ogłoszeniu towarzyszy nowy wizerunek Darii.
Premiera nowego albumu zapowiedziana jest na jesień tego roku. Nad krążkiem Daria pracuje z Bartosz Dziedzicem – producentem odpowiedzialnym za legendarne już płyty tj. „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło. To nie pierwszy raz gdy przecinają się drogi artystyczne Darii i Bartosza. Oboje współpracowali nad hymnem Męskiego Grania 2021 – „I Ciebie też, bardzo”, który wygenerował ponad 150 milionów odsłuchań we wszystkich serwisach streamingowych.