FESTIWALNEWSPOLECANE NEWS

Pol’and’Rock Festival 2023 z nowymi gwiazdami

Właśnie poznaliśmy kolejnego zagranicznego wykonawcę, który pojawi się na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu!

Jurek Owsiak poinformował, że na Dużej Scenie festiwalu zaprezentuje się zespół Steve’n’Seagulls, który zyskał międzynardową sławę, wykonując niecodzienne covery wielkich rockowych przebojów. Finowie istnieją nieprzerwanie od 2011 roku. Od tego czasu wydali cztery albumy studyjne. Zaprezentują się w piątek, 4 sierpnia. Ponadto w składzie imprezy znalazł się kolejny polski wykonawca – grupa Zacier (Mała Scena).

Dowiedzieliśmy się również, że gościem Akademii Sztuk Przepięknych będzie Tomasz Zieliński, promotor „okienka”

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst

Wyżej wymienieni dołączyli do wcześniej zapowiedzianych gwiazd. Pierwszym headlinerem imprezy zostali Amerykanie z zespołu Biohazard. Wiadomo od pewnego czasu, że oprócz nich na Pol’and’Rock Festivalu 2023 pojawią się również pochodzący z USA panowie z grupy Spin Doctors. W składzie znaleźli się także: Carpenter Brut, While She Sleeps, Napalm Death, Apollo 440, Rise of the Northstar, The Rumjacks, Booze & Glory, Bullet For My Valentine, Luiku, The Scratch, Hoffmaestro oraz polscy wykonawcy, w tym LemON, Lady Pank, Proletaryat, Brodka, Marek Dyjak, Golden Life i Zalewski.

Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 3 do 5 sierpnia 2023 roku na lotnisku Czaplinek–Broczyno.