FESTIWALNEWS

Festiwal metalowy Trve Metal Camp!

Trve Metal Camp to festiwal muzyczny dla wszystkich fanów cięższych brzmień. Stworzony został przez grupę przyjaciół, miłośników muzyki metalowej, którzy zapragnęli spróbować swoich sił w organizacji koncertów. W 2023 roku odbędzie się już trzecia edycja.

Festiwal odbywa się na terenie byłego gospodarstwa agroturystycznego Stajnia w Bogusławicach (woj. łódzkie), ale pojawiają się na nim uczestnicy nawet spoza województwa. Trve Metal Camp zrzesza wszystkich fanów muzyki metalowej, niezależnie od wieku. Grono uczestników jest zróżnicowane i otwarte. Na Trve Metal Camp pojawiają się zespoły z całej Polski. Artyści chętnie podróżują, oferują pomoc w organizacji a także promują festiwal na terenie swoich województw.

Na tegorocznej edycji Trve Metal Camp wystąpią:

Bottlekopf – death’n’roll ze szwedzkim brzmieniem, który sprawia, że chce się pić i żyć,

Mad Teacher – zespół, który świadomie kroczy cienką linią pomiędzy tradycyjnym metalem w stylu Judas Priest, czy Helloween a muzyką świeżą i progresywną, taką jak Tool czy Mastodon

Death Denied – southern rock/metal z domieszką innych gatunków, takich jak stoner, heavy, thrash i grunge,

Flames Among Hatred – muzycy sceny metalowej i hardcore, którzy sięgając do korzeni i inspirując się nowoczesnym brzmieniem muzyki metalowej, wykreowali swój niezależny styl,

Valkenrag – melodic death metal silnie osadzony wśród wikińskich i słowiańskich wierzeń, mitów, sag oraz bohaterskich opowieści.

Trve Metal Camp to festiwal w duchu DIY, który od podstaw zrobiliśmy własnoręcznie. Teren festiwalu to niegdyś szkółka jeździecka, na której wykonaliśmy i wciąż wykonujemy wiele prac renowacyjnych. Samodzielnie przygotowujemy pole namiotowe, odświeżamy pomieszczenia sanitarne, zajmujemy się hydrauliką i elektryką, oraz nagłaśniamy festiwal. Dbamy o teren festiwalu, gwiazdy i uczestników. Od 2022 roku działamy niezależnie jako stowarzyszenie.

Wydarzenie na facebooku https://fb.me/e/RPRVHDW6
Bilety https://www.kupbilecik.pl/imprezy/96716/boguslawice/trve.metal.camp.2023/
Nasz fanpage https://www.facebook.com/trvemetalcamp/