KONCERTYNEWS

Legendarna Bonnie Tyler powraca do Polski!

Znakiem rozpoznawczym brytyjskiej piosenkarki rockowej i popowej Bonnie Tyler jest jej charakterystyczny, przydymiony głos. Z około 20 milionami sprzedanych płyt Bonnie Tyler jest jedną z odnoszących największe sukcesy artystek na świecie. Jej single i albumy pokryły się złotem lub platyną w wielu krajach.

Piosenka „Total Eclipse Of The Heart” to multi-platynowy singiel. Podczas koncertów publiczność usłyszy również inne największe hity jak „Holding out for a hero” czy „If you are a woman”.

​Kilka albumów wydanych przez inne wytwórnie płytowe w latach 90. również otrzymało status złotej lub platynowej płyty w kilku krajach. Bonnie Tyler została uhonorowana Echo za swoje osiągnięcia i była kilkakrotnie nominowana do nagrody Grammy.
Mająca ponad 70 lat energiczna piosenkarka rockowa nie myśli jeszcze o przejściu na emeryturę. Na wydanej w 2019 roku płycie „Between The Earth And The Stars” można usłyszeć niektóre jej duety ze światowymi gwiazdami jak Chris Norman, Rod Stewart czy Cliff Richard. Album studyjny The Best Is Yet To Come z 2021 roku jest inspirowany pop-rockiem z lat 80. i zawiera wiele coverów. Z obydwoma albumami rusza w trasę koncertową po Europie w 2022 i 2023 roku.
⭐️Bonnie Tyler w Polsce⭐️
?ICE Kraków 02.02.2024