NEWS

Lana Del Rey jako Marilyn Monroe w najnowszym klipie

Lana Del Rey prezentuje najnowszy teledysk do „Candy Necklace”, czwartego singla z jej uznanego dziewiątego albumu studyjnego „Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd”.

Teledysk w reżyserii Richa Lee został nakręcony w Los Angeles i trwa ponad 10 minut. Lana wciela się w rolę wielu gwiazd, takich jak Marilyn Monroe czy znana jako Czarna Dalia Elizabeth Short. Na ekranie partneruje jej m.in. Jon Batiste, którego słyszymy gościnnie w utworze. Hollywoodzki glamour i realia życia w świetle reflektorów nie od dziś są tematem twórczości artystki.

Jeszcze przed wydaniem płyty Lana podzieliła się trzema singlami – tytułowym „Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd”, „A&W” i „The Grants”.
Dziewiąty album studyjny artystki ukazał się w marcu. Lana nie zawodzi – fani jak zwykle mają do wyboru kilka formatów płyty (oraz sporo nowego merchu!), a wydawnictwo zgromadziło szereg pozytywnych recenzji.
Najlepsza amerykańska songwriterka XXI wiekuRolling Stone UK
Najbardziej osobisty album Lany Del Rey może być jej najlepszym – Los Angeles Times
Lana po raz kolejny spędzi lato na festiwalowych scenach. W tym roku ma być headlinerką m.in. Lollapaloozy w Chicago, Glastonbury i BST Hyde Park w Londynie.