KONCERTYNEWS

Wielki powrót Céline Dion! Artystka wystąpi w Polsce

Céline Dion powraca z nową muzyką! Pierwszy raz oglądać ją można na wielkim ekranie.

Céline Dion powraca w świetnej formie! Fani oszaleli na punkcie nowego flagowego kawałka “Love Again” światowej sławy wokalistki. Na 12 maja zaplanowano premierę utworów pochodzących z filmu “Miłość na nowo”. Artystka wystąpi w Polsce 8 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 10 marca 2024 roku w TAURON Arenie Kraków. Celine Dion powróci do Polski po 15 latach od ostatniego koncertu!

Céline Dion to wokalna potęga, jedna z najbardziej znanych i powszechnie szanowanych symboli sukcesu w historii muzyki popularnej. Jej przeboje zna i uwielbia każdy. Nazywana jest „divą muzyki pop”, a w 1996 roku magazyn „Time” nadał jej tytuł „Global Diva”.
Piosenki Céline Dion wciąż biją rekordy popularności. Nowa płyta wokalistki “LOVE AGAIN” (Soundtrack from The Motion Picture) to zestaw aż 14 utworów pochodzących z nowego hitu kinowego “Miłość na nowo”. Céline Dion zadebiutowała również w tym filmie na wielkim ekranie. Ścieżka dźwiękowa zawiera aż 5 premierowych utworów!

Dobrze bawiłam się na planie tego filmu. To był dla mnie zaszczyt zagrać obok tak pięknych i utalentowanych aktorów jak Priyanka Chopra Jonas i Sam Heughan. Możliwość zagrania po raz pierwszy w filmie fabularnym to dla mnie prezent, z którego zawsze będę się cieszyć. Uważam, że jest to wspaniała historia. Mam nadzieję, że spodoba się widzom, podobnie jak kilka moich nowych piosenek- oznajmiła Céline w jednym ze swoich wywiadów.

Film do kin na świecie trafił 10 maja, w Polsce premiera produkcji odbędzie się już 26 maja. Nie jest to jednak pierwsza przygoda artystki z filmami. Céline Dion zasłynęła przecież z kultowej już piosenki “My Heart Will Go On”, którą nagrała do filmu “Titanic”. Utwór ten trafił na pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie i stał się jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii muzyki. Za piosenkę do “Titanica” Dion odebrała aż cztery nagrody Grammy oraz Oscara za najlepszą kompozycję oryginalną.

Céline Dion wystąpi w Polsce. Daty i miejsca koncertów

Koncerty Céline Dion odbędą się 8 marca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 10 marca 2024 roku w TAURON Arenie w Krakowie.

Mamy nadzieję, że pełny powrót do zdrowia Céline Dion jest kwestią czasu, co potwierdzają ostatnie aktywności zawodowe artystki. Zainteresowanie polskimi koncertami jednej z najsłynniejszych wokalistek na świecie wciąż jest ogromne. Fani non stop dokonują zakupu biletów na wydarzenie, aby móc przeżyć niesamowite chwile i zobaczyć na żywo swoją idolkę. Koncerty Céline Dion w Łodzi i Krakowie będą z pewnością spektakularnymi i wartymi przeżycia.

Nie możemy się ich już doczekać – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncerty Céline Dion w Polsce.

Bilety na jedyne w swoim rodzaju wydarzenia dostępne są na stronie.