NEWS

Ed Sheeran zaskakuje fanów i dzieli się singlem “Life Goes On” feat. Luke Combs

Ed Sheeran, światowej sławy supergwiazdor, zaskoczył fanów nowym nagraniem “Life Goes On (featuring Luke Combs)”.

Sheeran i Combs opublikowali studyjny utwór po wykonaniu “Life Goes On” podczas zakończonej właśnie gali Academy of Country Music Awards. Oryginalna wersja piosenki pojawiała się na szóstym studyjnym albumie Sheerana, ” – “, który zawiera również główny singiel “Eyes Closed”.
Combs, obecnie promuje najnowszą płytę “Getting’ Old” – stanowiącą uzupełnienie ubiegłorocznego dzieła “Growin’ Up”.

Na wydanym w zeszłym tygodniu albumie “-“ Ed przesuwa granice swego rzemiosła, przedstawiając w słowa piosenek najgłębsze przemyślenia w swojej karierze. Zarówno w zakresie tekstów jak i produkcji nad nowymi utworami Ed współpracował z Aaronem Dessnerem (The National), którego poznał przez ich wspólną przyjaciółkę Taylor Swift. Zaczynając w lutym 2023 roku, podczas miesięcznego pobytu w studiu, artyści napisali ponad 30 piosenek. Czternaście utworów, które wypełnia płytę – od skłaniających się ku folkowi do odważniejszych, pełnych orkiestrowych aranżacji – jest płynnie powiązanych ze sobą przez znakomitą produkcję.

Z okazji premiery płyty na Disney+ znaleźć można składający się z czterech odcinków dokument “Ed Sheeran: The Sum of It All”, który wypełniają materiały z osobistych archiwów gwiazdora, wywiady i zapisy występów. Intymny dokument przybliża osobiste doświadczenia, które ukształtowały artystę, jakim jest dziś.
Ed jest obecnie w trakcie ogromnej trasy “+ – = ÷ x TOUR” , występując na największych stadionach w całej Ameryce Północnej. Niedawno muzyk ogłosił kolejną trasę w tamtej części świata,  “-“, podczas której pojawiać będzie się w salach koncertowych.