NEWS

Katarzyna Groniec prezentuje nowy album

Piosenkarka Katarzyna Groniec podzieliła się ze wszystkimi nowym albumem studyjnym zatytułowanym Konstelacje i jednocześnie trzecim singlem promującym wydawnictwo o tym samym tytule. Wszystkie utwory są już dostępne na różnych platformach streamingowych.

Płyta składa się z 11 utworów i trwa ponad 40 minut. Jak możemy przeczytać w materiałach prasowych „Konstelacje to opowieść o stwarzaniu i trwaniu opowiedziana jednogłośnie dwoma głosami”. Wokalistka zachęca wszystkich do wędrówki w głąb siebie i poddania się emocjom.

W ten album można wejść głębiej, ale można inaczej, tylko na emocji, pokładach własnej wrażliwości i oceanie własnych, indywidualnych skojarzeń – to wszystko jest przecież takie ulotne… Przecież każdy ma swoją rybę, każdy na swój sposób czuje tego chłopca o buzi miękkiej jak kwiat tulipanowca, każdy ma swoją niezgodę i swój własny bunt, każdy szuka swego własnego spokoju i własnej równowagi. Każdego dnia ryba jest inna, chłopiec jest
inny, a nasz spokój i równowagę odnajdujemy w czymś innym. Może też nie być kolejnego dnia – tutaj, bo gdzieś na pewno jest.

mówi o wydawnictwie autorka.