NEWSPOLECANE

Kevin Morby – Tour 2023

Kevin Morby - Tour 2023

Często porównywany do Boba Dylana amerykański songwriter Kevin Morby wystąpi w czerwcu na trzech koncertach w Polsce! Miastami w naszym kraju, które muzyk odwiedzi na swojej najbliższej, promującej najnowszy album trasie będą Warszawa, Poznań oraz Kraków. Towarzyszyć mu będzie wokalistka Macie Stewart.

Morby to muzyk w przeszłości występujący w takich zespołach jak Woods czy The Babies. Najbardziej jednak znany jest ze swojej solowej aktywności. Artysta, który otwarcie wśród swoich największych inspiracji wymienia Nine Simeone, Boba Dylana i Lou Reeda. Na przestrzeni ostatnich 9 lat wydał aż 7 albumów. Ostatni z nich, This Is A Photograph, w dużej mierze opowiada o jego lęku przed śmiercią, ale również ujawnia radości i nadzieje muzyka. Płyta spotkała się ze znakomitym odbiorem krytyków i publiczności. Już w czerwcu będziemy mogli usłyszeć utwory z tego wydawnictwa. Nie zabraknie też starszych kawałków jak Harlem River czy Beautiful Strangers.

Wszystkie wieczory otworzy amerykańska kompozytorka i multiinstrumentalistka Macie Stewart, która zaprezentuje materiał ze swojego debiutu Mouth Full of Glass.

Bilety na koncerty dostępne na stronie WiniaryBookings:
– 19/06/2023, Warszawa, Klub Proxima
– 20/06/2023, Poznań, Klub Tama
– 24/06/2023, Kraków, Klub Kwadrat