NEWS

Członkowie Nine Inch Nails w ścieżce dźwiękowej do filmu Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos

Wojownicze Żółwie Ninja powracają na ekrany! Produkcji towarzyszyć będzie wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, którą stworzyli Trent Reznor i Atticus Ross. Poznajcie szczegóły!

Kolejna część serii przygód o superbohaterskich żółwiach nadchodzi wielkimi krokami. Premiera filmu Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos (ang. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) już w te wakacje, a dokładniej 4 sierpnia. Niedawno poznaliśmy również artystów odpowiedzialnych za ścieżkę dźwiękową produkcji. Są nimi członkowie amerykańskiego zespołu rockowego Nine Inch Nails, Trent Reznor oraz Atticus Ross, którzy wcześniej stworzyli muzykę do filmu The Social Network, za co oboje dostali Oscara. „To był ekscytujący proces i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą ten film i usłyszą tę niesamowitą ścieżkę dźwiękową” – pisze jeden z producentów, Seth Rogen.

Wiadomość o współpracy Reznora i Rossa przy Wojowniczych Żółwiach Ninja ujawnił… Tony Hawk. Gwiaździe skateboardingu wymsknęła się ona podczas wystąpienia w jednym z podcastów. Jeff Rowe, czyli reżyser nadchodzącej produkcji, skomentował tę sytuację na Twitterze tak:

Cóż, teraz, gdy mój nastoletni bohater @tonyhawk wyjawił, że moi muzyczni bohaterowie tworzą ścieżkę dźwiękową, mogę dodać, że jej partytura jest absolutnie NIESAMOWITA. Ekscytująca, przerażająca, łamiąca serce, pełna dźwięków, o których istnieniu nie wiedziałem. Nie mam słownictwa, by to opisać. Tak bardzo mi się podoba!

Jeff Rowe o ścieżce dźwiękowej filmu

Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos to historia czterech nastoletnich braci, którzy mają dosyć ukrywania się przed ludźmi i chcą zdobyć ich akceptację. W tym celu, przy pomocy swojej nowej przyjaciółki April O’Neil, postanawiają zmierzyć się tajemniczym syndykatem przestępczym. Niespodziewanie, na ich drodze staje armia mutantów.