NEWS

Złamane serce Darii Zawiałow jest OK!

Artystka prezentuje punkową kontynuację przeboju FIFI HOLLYWOOD!
„Złamane serce jest OK” – nowy utwór zapowiadający 4. album artystki – to bezapelacyjny powrót do rockowych, gitarowych brzmień. Kolejny singiel z rozdziału 92’ wizualnie i koncepcyjnie kontynuuje podróż rozpoczętą w „FIFI HOLLYWOOD” – utworze, który w ciągu trzech tygodni zdążył zagościć na wszystkich największych listach przebojów, a w serwisach streamingowych został odsłuchany ponad 2 milony razy!

Tytuł nowej piosenki Darii wzbudził wiele emocji wśród fanów, którzy zaczęli się zastanawiać czy jest on faktycznym odzwierciedleniem tego co dzieje się obecnie w życiu prywatnym wokalistki. Daria odniosła się do tego krótko w swoich mediach społecznościowych:

Co do tytułu… moje serce jest w kondycji doskonałej. Zakochane i szczęśliwe. Każdy z nas miał kiedyś złamane serce, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Zaufajcie!

Klip do utworu „Złamane serce jest OK” został zarejestrowany w Los Angeles na kamerze VHS. Nawiązuje on nie tylko do lat dziewięćdziesiątych, czyli między innymi złotej ery MTV i narodzin grunge’u, ale także do pierwszego albumu artystki – „A Kysz!”. W nowym teledysku Daria pojawia się w czerwonej sukience w groszki z sesji, która promowała debiutancki krążek. Jak opowiada artystka >> ta sukienka wiele widziała i dojrzewałam razem z nią, dlatego ma swój comeback właśnie teraz, w tak ważnym dla mnie momencie życia. <<
Oba utwory zostaną zagrane na żywo po raz pierwszy już 3 czerwca na scenie Orange Warsaw Festival. Koncert ten otwiera serię kilku letnich występów Darii na największych festiwalach w Polsce! Oprócz „Złamanego serca” i „FIFI-ego” artystka zaprezentuje tego lata jeszcze kilka niepublikowanych utworów z nadchodzącej płyty, która ukaże się jesienią tego roku.
W międzyczasie została zapowiedziana także trasa koncertowa promująca nowy projekt Darii! TRASA 92’ obejmować będzie sześć koncertów po największych halach koncertowych w Polsce! Bilety są już w sprzedaży.
TRASA 92’
02.12.23 – Warszawa / COS TORWAR „Koncert Premierowy” (bilety na https://ebilet.pl)
16.02.24 – Gdańsk / ERGO ARENA
24.02.24 – Wrocław / HALA STULECIA
09.03.24 – Kraków / TAURON ARENA KRAKÓW
30.03.24 – Poznań / SALA ZIEMI
28.04.24 – Warszawa / COS TORWAR
Bilety na koncerty w 2024r. dostępne są na https://eventim.pl
„Złamane serce jest OK” to kolejny efekt współpracy Darii z Bartoszem Dziedzicem – producentem odpowiedzialnym za legendarne już albumy, tj. „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło czy „Granda” Brodki. Współpraca ta przyniosła nową energię – teksty wokalistki są bardziej wprost, bez owijania w bawełnę i z przymrużeniem oka. Daria wyszła z roli narratora i postanowiła się skupić, tym razem na swoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach.