NEWS

Wakacyjny singiel od zespołu Gra Sów

Gra Sów wprowadza słuchaczy w wakacyjny nastrój. Nowy singiel wzbogacono o teledysk.

Poznański zespół GRA SÓW powstały w 2017 roku tworzy muzykę określaną jako rock alternatywny/pop-rock. Autorem wszystkich tekstów oraz muzyki jest Kamil Meler, który jednocześni pełni rolę wokalisty i gitarzysty zespołu. Oprócz niego grupę tworzą:
Marta Wołczecka (gitara elektryczna)
Tomasz Dopierała (gitara basowa)
Hubert Skrypko (perkusja)

Oprócz wielu sukcesów na przeglądach, festiwalach oraz plebiscytach zespół może pochwalić się także własnym materiałem. W lipcu 2018 pojawiła się ich debiutancka epka. Gra Sów nie pozwoliła długo czekać na pełnowymiarowy materiał. W lutym roku 2020 ukazała się ich pierwsza płyta długogrająca zatytułowana „Wolne Tańce”, która została pozytywnie przyjęta zarówno przez krytyków jak i fanów.

Obecnie zespół jest w trakcie przygotowywania drugiego albumu. W przerwie od pracy Gra Sów przygotowała jednak specjalny materiał. Jak informuje poznańska formacja:

Kilka dni temu pojawił się nasz najnowszy klip „Zasłony”, który jest projektem jednorazowym – tzn. niezwiązanym z nadchodzącym drugim albumem. Celem naszym przy nagrywaniu jej było nagrać optymistyczną piosenkę do słuchania w okresie letniego wypoczynku oraz leniuchowania i chyba nam się to udało.