KONCERTYNEWS

Molybaron i Terra supportami Soen w Warszawie

Znamy gości specjalnych nadchodzącej trasy Szwedów!

Molybaron i Terra to dwie różne grupy połączone maksymalnie współczesnym podejściem do metalu. Molybaron grają alt-metal o zabójczym poziomie przebojowości i promują “Lucifer” sprzed dwóch lat. Z kolei Terra (promująca ubiegłoroczny debiut zatytułowany nazwą kapeli) uprawia plemiennego rocka. Koncert Soen w towarzystwie obu grup odbędzie się 24 września w Warszawie. Bilety są nadal dostępne w Knock Out Music Store (tak, te kolekcjonerskie!)


SOEN (Szwecja) prog metal:

W przyszłym roku Soen wejdzie w drugą dekadę działalności i coś nam podpowiada, że będzie to wejście triumfalne. Szwedzi od samego początku mocno pracowali na swój status, a od czasów “Lykai” z 2017 roku ich notowania stale rosną. Nic dziwnego, bo mają w pełni własny i wsobny przepis na prog metal. Bez dłużyzn, bez niepotrzebnego epatowania techniką. Wielowątkowe aranżacje i skomplikowane zabiegi rytmiczne? Jasne, ale w obowiązkowym pakiecie z ponurymi melodiami oraz energią wywiedzioną z hard rocka czy nawet alt-metalu. Tutaj piosenki zawsze stoją na bardzo wysokim poziomie, a na żywo ów poziom dodatkowo wzrasta.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

MOLYBARON (Francja) alt-metal:

Molybaron grają niespełna dziesięć lat, ale już zdążyli otrzeć się o wielkie festiwalowe czy klubowe sceny, dlatego jako kompozytorzy wiedzą, co chcą osiągnąć. Alt-metal autorstwa paryżan jest więc ułożony z najbardziej chwytliwych, a jednocześnie przemyślanych aranżacyjnie patentów. Francuzi chętnie sięgają po refreny w konwencji “larger-than-life”, uzupełniają to zadziornymi riffami z żelazną rytmiką i oczywiście suto zaprawiają ten gar aspiracji i inspiracji świetnymi melodiami. Do tego mają w sobie także odrobinę progresywnej duszy. Nie brzmi wam to jak idealna propozycja koncertowa?

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

TERRA (Włochy) prog rock, atmospheric rock:

Terra zadebiutowała dopiero w zeszłym roku, ale kompozytorską grację ma już opanowaną na poziomie godnym starych wyjadaczy. Sami szufladkują to, co robią jako plemienny rock i trzeba przyznać, że robią wszystko, by dowieść trafności tego hasła, często wpadając w niezmącony trans lub oferując wszelkiej maści melodyjne dłużyzny i zawiłe partie gitarowe. Jednocześnie dbają także o odpowiedni poziom ciężaru i generalnie nie pozwalają sobie na stagnację. Takiego prog metalu nam trzeba!

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM

Zagrają:
SOEN (Szwecja) prog metal
+
Molybaron (Francja) alt-metal
Terra (Włochy) prog rock, atmospheric rock

Kiedy: 24 września (niedziela) 2023
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP eBILET