KONCERTYNEWS

Matt Dusk zapowiada świąteczną trasę koncertową „A Very Sinatra Christmas”

Matt Dusk oczarował publiczność podczas koncertu “An Intimate Evening with Matt Dusk” w Warszawskim Jasmine i zapowiada świąteczną trasę koncertową „A Very Sinatra Christmas”, która odbędzie się w grudniu tego roku!

Matt Dusk oczarował publiczność podczas koncertu “An Intimate Evening with Matt Dusk” w Warszawskim Jasmine, w którym wystąpił w minionym tygodniu. Kanadyjski wokalista zachwycił warszawską publiczność swoim niezwykłym talentem oraz charyzmą, tworząc niezapomnianą atmosferę wieczoru.

Podczas tego wyjątkowego koncertu, Dusk zaprezentował swoje największe przeboje oraz unikalne interpretacje klasycznych utworów, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. Jego niesamowity głos i pełne emocji wykonanie utworów sprawiły, że każdy uczestnik miał okazję do przeżycia niezapomnianego wieczoru.

Artysta nie zamierza kończyć muzycznych emocji na tym koncercie! Z ogromną radością ogłasza swoją nadchodzącą świąteczną trasę koncertową pt. “A Very Sinatra Christmas”, która odbędzie się w grudniu tego roku. Podczas tych wyjątkowych 11 koncertów, publiczność będzie miała okazję usłyszeć nie tylko klasyczne świąteczne utwory, ale także inne znane przeboje z repertuaru Franka Sinatry.

To wydarzenie będzie niezapomnianym spektaklem, który dostarczy wszystkim miłośnikom muzyki magicznej atmosfery świąt. Matt Dusk, znany ze swojego niezrównanego głosu i scenicznej energii, gwarantuje wyjątkowe przeżycia muzyczne, które na długo pozostaną w pamięci.

Bilety na trasę koncertową “A Very Sinatra Christmas” są już dostępne: https://bit.ly/MDSinatraChristmasTickets

Daty
10.12.2023 – Bielsko – Biała – Cavatina Ball
11.12.2023 – Warszawa – Teatr Muzyczny Roma
12.12.2023 – Olsztyn – Filharmonia Warmińsko-Mazurska
13.12.2023 – Gdańsk – Polska Filharmonia Bałtycka
15.12.2023 – Kraków – Ice Kraków Congress Centre
16.12.2023 – Łódź – Wytwórnia
18.12.2023 – Wrocław – NFM
19.12.2023 – Szczecin – Filharmonia im. M. Karłowicza
21.12.2023 – Katowice – Miasto Ogrodów
22.12.2023 – Poznań – Sala Ziemi Poznań Congress Center