KONCERTYNEWS

Brytyjski artysta James Arthur zagra w Warszawie w ramach europejskiej trasy!

James Arthur znany z takich hitów jak „Impossible”, „Say You Won’t Let Go”, „Naked” czy „Recovery” wraca do Polski w ramach nowej trasy koncertowej zatytułowanej „Bitter Sweet Love”.

James Arthur zagra 20 lutego 2024 roku w warszawskim klubie Stodoła. Bilety trafią do sprzedaży 22 września.

Ostatnie lata były niezwykłe dla Jamesa. Niedawno został nagrodzony za ponad miliard odtworzeń jego międzynarodowego przeboju nr 1. ‘Say You Won’t Let Go’ na platformie Spotify. Tylko 18 nagrań osiągnęło taki wynik w historii Spotify, a James jest jednym z 10 artystów na całym świecie, który to osiągnął, obok Drakea, Eda Scheerana i Justina Biebera. James Arthur sprzedał w sumie ponad 25 milionów albumów na całym świecie.

Miesięcznie 22 miliony osób słucha muzyki Jamesa Arthura na platformie Spotify, a teledyski na jego kanale YouTube zostały wyświetlone 1,5 miliarda razy. Z kolei album ‘Back From The Edge’ z 2016 roku trafił prosto na 1. miejsce list przebojów w Wielkiej Brytanii i został wielokrotnie pokryty platyną na całym świecie.

Po niedawnym powrocie z nowymi utworami „Blindside” i „A Year Ago”, James Arthur ogłosił swój piąty, nowy album studyjny Bitter Sweet Love, który ukaże się 26 stycznia 2024 roku nakładem Columbia Records.

✅ Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 20 września o godz. 10:00
✅ Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster Polska rozpocznie się w czwartek, 21 września o godz. 10:00
✅ Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 22 września na LiveNation.pl o godz. 10:00