KONCERTYNEWS

Zespół Crue rusza w jesienną trasę koncertową

Warszawski zespół grający mieszankę rocka, grunge’u, metalu i funku szykuje się do jesiennej trasy koncertowej. Promować będzie najnowszy album grupy “Ciało Obce”, który zaprezentował światu w połowie maja.

Jesienna trasa zespołu Crue to uczta dla fanów muzyki rockowej. Składa się ona z 6 koncertów, które odbędą się w różnych miejscach. To idealna okazja, aby cieszyć się niezapomnianymi występami zespołu i zanurzyć się w świat muzycznego doświadczenia, jakie Crue ma do zaoferowania.  Na promowanej płycie “Ciało obce” znajduje się 9 numerów, w tym jeden cover. W warstwie lirycznej piosenki nawiązują do tematów, z którymi wszyscy musieliśmy się zmierzyć na przestrzeni ostatnich lat – pandemia, wojna, degrengolada sceny politycznej, protesty społeczne, upadek autorytetów. Niezależnie od tego, którą datę koncertu wybierzecie, możecie się spodziewać świetnej muzyki.

Daty:
23.09. – Szczytno, Agaton 2 – Klub Muzyczny
29.09. – Toruń, Dwa Światy
30.09. – Bydgoszcz, Basement Music Pub
06.10. – Częstochowa, Muzyczna Meta
18.11. – Szczecin, Krzywy Gryf
09.12. – Kraków, Pub Pod Ziemią

Podczas jesiennej trasy Crue zagra koncerty wspólnie z takimi zespołami jak DRAVAR, Messy Brain, Interferences, Underdog czy JUNK HUSTLER. Te koncerty obiecują nie tylko niezapomnianą muzykę, ale także możliwość odkrycia nowych artystów i przeżycia różnorodnych doświadczeń muzycznych. Nie przegapcie tych koncertów!

Zespół Crue powstał w 2012 roku w Warszawie. Czteroosobowy skład serwuje intrygującą mieszankę rocka progresywnego, jazzu, funka, metalu i grungu. Zespół ma na koncie liczne koncerty i sukcesy, w tym finał festiwalu Emergenza 2015, półfinał Life on Stage, finał Holendrock 2014, drugie miejsce na festiwalu Rykowisko 2015 oraz podium w ogólnopolskim konkursie Good Time Radio, gdzie spośród 200 nadesłanych utworów innych kapel Crue zostało nominowane do trójki finalistów przez samego Titusa z Acid Drinkers

Instagram https://www.instagram.com/cruerockband/
Facebook https://www.facebook.com/CrueRockBand
Spotify https://open.spotify.com/artist/2IiFT9BVDiLGUQHVhNpy11
Youtube https://www.youtube.com/crueband
TikTok www.tiktok.com/@crue_officia