FESTIWALKONKURSWYDARZENIA

[KONKURS] Wygraj wejściówkę na tegoroczną edycję Rawa Blues Festival!

7 października w katowickim Spodku odbędzie się 41 edycja festiwalu Rawa Blues. Mamy dla Was konkurs, w którym zdobyć możecie wejściówki na to wydarzenie.

W tym roku na Dużej Scenie katowickiego Spodka wystąpią: Altered Five Blues Band, Restless, Philip Sayce, Troy Redfern, Albert Cummings, Boogie Boys, Shaki’n Dudi,  Blueset, Robert Kordylewski,  Teksasy & Wojtek Cugowski. Do składu Dużej Sceny dołączy jeszcze laureat Małej Sceny, na której zaprezentują się w tym roku: Comin’ To Town, Curly Cale, Duch Delta, Her Memories, Onus Blues, RoseMerry oraz Stonage Full of Sun.

Mamy dla Was 10 pojedynczych wejściówek! 

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? To bardzo proste:

1. Polub nasz profil na Facebooku – CityFun24

2. Napisz do nas maila na adres kontakt@cityfun24.pl w tytule wpisując RAWA BLUES – KONKURS, w treści podając odpowiedź na poniższe pytania oraz zgodę RODO* **

3. W mailu odpowiedz na pytanie: Gdybyś mógł/mogła współtworzyć przyszłoroczną edycję festiwalu, kogo byś zaprosił/a i dlaczego?

Zwycięzcami zostaną osoby, które według oceny redakcji udzielą najciekawszych odpowiedzi. O wygranej powiadomimy Was drogą mailową.

Konkurs trwa do 30.09.2023 do godziny 23:59.

Życzymy powodzenia!

*Regulamin konkursu dostępny w siedzibie biura.

**„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu platformy CITYFUN24.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem danych osobowych jest CityFun24.pl