KONCERTYNEWS

Avatar powraca do Polski!

Heavy metalowi, mroczni, szaleni wizjonerzy znani jako AVATAR – wokalista Johannes Eckerström, gitarzyści Jonas Jarlsby i Tim Öhrström, basista Henrik Sandelin i perkusista John Alfredsson – wracają do Europy w ramach trasy The Great Metal Circus.

Wokalista Johannes Eckerström mówi o nadchodzącej europejskiej trasie: “Każda trasa wiąże się z wielkimi oczekiwaniami Nie bylibyśmy częścią tej branży, gdybyśmy za każdym razemnie byli podekscytowani. Biorąc to pod uwagę, tym razem mogę być jeszcze bardziej podekscytowany. Powrót na drogi Europy w zeszłym roku był bardzo długo przygotowywany i była to największa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy na naszym rodzimym kontynencie. Teraz możemy wypełnić wiele pustych miejsc, które od dawna chcieliśmy odwiedzić. Sprawimy, że będzie się to liczyć w sposób, w jaki być może nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Wszystko, co widzieliście do tej pory, to jak zawsze dopiero początek. Nie możemy się doczekać, aby was zobaczyć, a to sprawia, że jest to obowiązkowa europejska trasa koncertowa w 2024 roku. Obiecuję!”

Trasa koncertowa Great Metal Circus rozpocznie się 26 stycznia 2024 roku i obejmie aż 35 występów. Wśród koncertów znajduje się sześć koncertów w rodzinnej Szwecji i jedenaście we Francji! Trasa zatrzyma się również w Niemczech, Finlandii, Polsce i nie tylko.

AVATAR 
Szwedzka grupa heavy metalowa powróci do Polski! 
11.03.2024 – POZNAŃ – Klub Tama
12.03.2024 – KRAKÓW – Klub Kwadrat
BILETY W SPRZEDAŻY OD 29 WRZEŚNIA NA LIVENATION.PL 
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 27 września o godz. 12:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 28 września o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 29 września na LiveNationpl o godz. 11:00