NEWS

Plan na miłość Anny Rusowicz

Czwarty singiel zapowiadający nową płytę artystki tym razem utrzymany jest w jesiennym klimacie.

Równo w dwa miesiące po premierze poprzedniego singla, Anna Rusowicz proponuje nam kolejną odsłonę swojej twórczości, która powoli wypełnia zawartość przyszłorocznego albumu.

„Plan na miłość” to przewrotny tekst, który wpisuje się swoim przesłaniem w okres powakacyjnych powrotów do rzeczywistości i tworzenia jesiennych planów na kolejny rok.

Trzeba pamiętać, że nazywam się Ruso-witch – śmieje się Anna sprytnie bawiąc się angielską transkrypcją części swojego nazwiska.

,,Jestem taką nieobliczalną kobietą, po której można spodziewać się wszystkiego i nic nigdy nie jest w moim przekazie do końca oczywiste’’ – dodaje.

Muzykę do napisanego przez nią tekstu Anna Rusowicz skomponowała wspólnie z basistą swojego zespołu – Marcinem Jadachem.

„Plan na miłość”, jak wszystkie prezentowane dotąd utwory na nową płytę, powstał w łódzkim Tonn Studio. Tak jak poprzednie i ta piosenka została nagrana analogowo, na taśmie magnetofonowej rejestrującej wykonanie od początku do końca, bez dogrywania jakichkolwiek fragmentów, czyli tak zwaną „setką”.