KONCERTYNEWS

Lorna Shore – The Pain Remains EU tour – Warszawa

Lorna Shore, znany w podziemiach metalowych zespół z USA, ogłosił swoją nową trasę koncertową jakiś czas temu – The Pain Remains EU Tour. Trasa obejmuje 27 miast w całej Europie, a wśród nich jest także Warszawa, gdzie grupa zagra w klubie Progresja 18 listopada 2023 roku. Będzie to jedyny ich występ w Polsce, co jest czymś zupełnie niecodziennym.

Lorna Shore, prowadzony przez wokalistę Williama Ramosa, basistę Garry’ego Herrera, perkusistę Austina Archey’ego i gitarzystę Adama De Micco, jest jednym z najbardziej znanych zespołów w gatunku deathcore. Ich muzyka jest znana ze swojego brutalizmu i mocnych dźwięków, a ich teksty, z kolei, są inspirowane horrorem i mrokiem. Fani pokochali ich za ich mocne brzmienia i tekst, oraz za ich bardzo ciekawą historię.

Trasa Europejska składa się z aż 27 miast, które zespół pokryje w ciągu 90 dni. Jednak, co może być zaskakujące dla niektórych fanów, to fakt, że Lorna Shore zagra tylko jeden koncert w Polsce. Dla innych, może być to czymś zupełnie niecodziennym i wyjątkowym.

Zakup bilety tutaj póki jeszcze są —> https://lornashorestore.com/pages/tour